Косметологія

Косметологія в стоматології має на увазі не тільки білі й рівні зуби. Завдяки сучасним методам, повернути естетику посмішці можливо в будь-якому віці. Основним принципом роботи стоматологів є повернення природності та краси зубного ряду.Так само, є можливість застосовувати методику ENDORET для поліпшення шкіри обличчя.

Запишитесь на прием. Администраторы стоматологии “Полимед” с Вами свяжутся в рабочее время.

Стоматологічна косметологія в кліниці «Полімед»

Красива посмішка – це показник здоров’я, успішності та благополуччя людини. Сьогодні кожен може дозволити собі яскраву посмішку, яка надає впевненість і, безпосередньо, впливає на особисте життя та кар’єрне зростання.

Але, поряд з цим та відповідно до високого попиту, в стоматологічній клініці «Полімед» вже використовується і косметологія, спрямована на поліпшення шкіри обличчя, шиї та зони декольте. Завдяки регенеративній медицині, сьогодні стало можливим використання власних ресурсів організму. Наше тіло здатне регенерувати себе самостійно за допомогою тромбоцитів, які знаходяться в нашій крові. Простий приклад – загоєння рани. Завдяки фактору росту, який знаходиться в тромбоцитах, відбуваються процеси регенерації, вироблення колагену та еластину.

У клініці «Полімед» використовується технологія ENDORET (PRGF) для вироблення своєї власної гіалуронової кислоти і, як наслідок, підвищення щільності шкіри, її товщини, зволоження та зменшення кількості зморшок.

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 21:00 без вихідних.