Плазмоліфтінг ENDORET® (PRGF®) в косметології

PRGF (Plasma Reach in Growth Factors) – технологія приготування плазми крові збагаченої факторами зростання. ЕNDORET (Endogenous Regenerative Technology) – ендогенна (природна) регенеративна технологія.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” зв’яжуться з Вами в робочий час.

Що таке ендорет шкіри в косметології?

ENDORET® (PRGF®) – це результат багатьох досліджень вчених інституту біотехнологій BTI, піонера в області клінічного застосування плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP).

Людський організм здатний до регенерації завдяки функції тромбоцитів, які стимулюють вироблення природної гіалуронової кислоти, колагену і еластину. При цьому відбувається зволоження шкіри, підтягнутість, вирівнювання зморшок, підвищення пружності, зникає пігментація, шкіра набуває природний колір.

Методика приготування ENDORET® (PRGF®) здатна виділити окремо тромбоцити з білками (факторами росту) від лейкоцитів і еритроцитів. Застосування плазми дає можливість білкам омолоджувати шкіру, і дарувати їй найбільш свіжу зовнішність. Через те, що застосовуються аутогенні матеріали (а саме кров людини) зникає небезпека алергічних реакцій.

Цю методику можна проводити починаючи з 35 років для уповільнення процесів старіння, а з 45 років з метою відновлення еластичності і регенерації шкіри. Так само її можна застосовувати в більш молодому віці для лікування акне.

Як проходить підготовка до процедури плазмоліфтінга шкіри

ENDORET® (PRGF®) використовується в стоматології, трихології, косметології, лікуванні рубців, акне, опіків шкіри.

Методика проведення:

  1. забір крові з вени пацієнтів в невеликій кількості;
  2. центрифугування крові з виділення тромбоцитів;
  3. активація факторів росту;
  4. ін’єкції.

Для проведення процедури застосовуються одноразові набори, які мають Європейський знак якості СЕ. Як набори, так і обладнання мають Свідоцтва про Державну Реєстрацію № 11655/2012, видане Державною Службою України з Лікарських Препаратів Міністерства Охорони здоров’я від 13.07.2012.

Як відбувається плазмоліфтінг шкіри - проведення ін'єкцій

Жодна інша система не здатна відокремити тромбоцити від інших клітин крові, тому кількість протипоказань істотно зменшується. Протипоказанням до даної процедури є тільки стани, пов’язані з порушенням агрегації тромбоцитів (тромбоцитопатії), про які людина дізнається ще в ранньому дитинстві.

Ін’єкції проводяться за допомогою мезоінжектора, який регулює частоту і глибину вкола голки. Тим самим зменшує кількість слідів після процедури, на відміну від ручного методу.

Ефект від мікроін’єкцій проявляється вже через перші 24 години. Рекомендуємо проведення 3 процедур через кожні 3-4 тижні. Потім проведення процедури один раз в 3-6 місяців в залежності від стану шкіри.

Приклад плазмоліфтінга обличчя, 3 процедури (січень-березень), жінка 55років

перед процедурой через месяц после 2-ой процедуры

Запис на сеанс плазмоліфтигну шкіри

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.