Стоматологія "Полімед"

Стоматологічна клініка «Полімед» працює з 1999 року. За цей час клініка зуміла зарекомендувати себе як перевірена команда фахівців, що надає широкий спектр якісніх стоматологічних послуг. Стомат центр в Дніпрі відомий не тільки серед жителів міста, а також і серед гостей з ближнього і далекого зарубіжжя.

Як записатися на прийом до стоматолога в "Полімед"

Запис на прийом дуже простий. Зробіть крок до здорової посмішки
1 

Записатися можна
по телефону або на сайті

2 

Прийти в запланований
час

3 

Отримати якісне
обслуговування

Наш колектив

Христян Геннадій Євгенійович
Головний лікар стоматологічної клініки «Полімед»
Ковригіна Вікторія Вікторівна
Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий стоматолог

Сьогодні стоматологічна клініка в Дніпропетровську «Полімед» – це команда висококваліфікованих лікарів, готових завжди прийти на допомогу своїм пацієнтам. Клініка обладнана сучасною апаратурою, робота ведеться за новітніми методиками в декількох напрямках – стоматологія та кінезіоостеопрактіка. В роботі стомат клініка в Дніпропетровську використовує матеріали від провідних європейських компаній, які є гарантією якості виконуваних маніпуляцій.

Робота клініки «Полімед» спрямована на максимально комфортні умови для пацієнтів. Тому медичний центр із задоволенням відвідують як діти, так і дорослі. Як добра стоматологія в Дніпрі, клініка піклується про здоров’я своїх пацієнтів, запрошуючи не тільки на лікування, але і профілактичні огляди, що дозволяють попередити захворювання на ранній стадії.

Стоматологія «Полімед» – своєрідний знак якості. Щорічно медичному центру віддають перевагу все більше пацієнтів. У клініці цінують кожного клієнта, надаючи максимально лояльні ціни і високу якість стоматологічних процедур для краси і здоров’я посмішок.

Чому довіряють стоматології "Полімед"

Багаторічний досвід роботи
Бездоганна репутація

Більше 20-ти років роботи клініки. У нашому колективі є лікарі, які отримали професійну освіту за кордоном.

Зручність сервісу

Ви завжди можете записатися на прийом до лікаря на сайті, або по телефону в робочий час з 8:00 до 21:00

Безпека

Весь інструментарій піддається багатоступеневою стерилізації. Кабінети і апаратура знезаражуються засобами після кожного прийому.

Сучасні методи

Діагностика, лікування, профілактика у всіх областях стоматології і при порушеннях опорно-рухового апарату.

Гарантійні зобов'язання перед клієнтами

Після візиту в клініку, наші адміністратори запрошують клієнтів на огляд для своєчасної діагностики та перевірки якості виконаних нами послуг.

Висока якість за прийнятною ціною

Клініка «Полімед» надає послуги тільки високої якості. «Надійність понад усе» - девіз нашого підприємства з моменту заснування.

Відгуки пацієнтів про стоматологію "Полімед"

Надійність і делікатний підхід до роботи стали запорукою бездоганної репутації стоматологічної клініки «Полімед» в Дніпропетровську. Завдяки суворому слідуванню принципу «Надійність понад усе», стомат сервіс в Дніпрі зумів увійти в п’ятірку провідних клінік міста.

Де лікувати зуби в Дніпрі?

Адреса:

49061, Україна, Дніпро,
вул. Леоніда Стромцова (Вакуленчука) 3А,
2 поверх, офіс 212-218

Телефони для запису:

+38-056-720-70-30
+38-067-633-88-11

Графік роботи (без вихідних):

Понеділок - Неділя
8:00 - 21:00

Стоматологія в Дніпрі на мапі