Діагностика прикусу апаратом T-Scan

Смыкание зубов верхней и нижней челюсти при функциональном контакте носит название «окклюзия». Нередко нарушение окклюзии приводит к формированию неправильного прикуса. Из-за неравномерной нагрузки на зубную поверхность повреждается эмаль, разрушаются пломбы, атрофируются ткани, возникают болезни суставов челюсти. Наиболее точным методом определения смыкания зубов является компьютерная диагностика окклюзии t-scan.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться у робочий час.

Що таке Т-Scan

T-Scan III – парат з високочутливим датчиком, який розташовують між зубами верхньої та нижньої щелепи. Під час стиснення, вся інформація виводиться на екран комп’ютера та записується. Це дозволяє переглядати запис в уповільненому режимі.

Для чого проводять диагностику T-Scan

 За допомогою Т-scan III є можливість визначити:

 • Передчасні контакти зубів;
 • Надмірні контакти зубів;
 • Рівномірність і силу стиснення зубів окремо і на всі боки;
 • Швидкість закривання і відкривання щелеп;
 • Зуби, які блокують рух під час жування і це призводить до болів у м’язах.

Нерівномірне змикання зубів, яке проявляється сильним стисненням одного або групи зубів, призводить до таких негативних наслідків як

 

 1. Відколи зубів, пломб, кераміки.
 2. Переломи коренів і коронок.
 3. Злами протезів.
 4. Зміщення зубів, їх розхитування та випадіння.
 5. Випадіння імплантів;
 6. Болі в м’язах та головні болі.

Після діагностики апаратом Т-scan і визначення проблем, лікарі приступають до їх вирішення за допомогою шліфування (підгонки) поверхні пломб, коронок, протезів та зубів. Контролюючи показання датчика, фахівці стоматологічної клініки «Полімед» домагаються рівномірного стиснення зубів і усунення всіх перерахованих вище ускладнень.

Хто проводить

Відгуки

Вартість

Послуга
Ціна

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.