Дитяча стоматологія

Лікування зубів дітям має свої особливості і відрізняється від дорослої терапії. Відмінності полягають не тільки в будові дитячих зубів, але і особливому підході до дитини. Дитяча стоматологія в Дніпрі «Полімед», яка спеціалізується на лікуванні молочних і постійних зубів у дітей, має значний арсенал знань і досвіду в цьому питанні.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Дитяча стоматологія «Полімед».
Лікування зубів дітям в Дніпрі

Лікування карієсу молочних зубів у дитячій стоматології – найбільш популярна процедура. Вкрай важливо виконати її абсолютно безболісно, щоб у дитини не залишилася в подальшому психологічної травми, пов’язанної з відвідуванням стоматолога.

Дитячий стоматолог в Дніпрі в клініці «Полімед» – це лікар окремої спеціальності, який пройшов курс професійної перепідготовки і отримав відповідний сертифікат з дитячої стоматології.

Дитячий стоматолог відрізняється від дорослого точно так, як терапевт від педіатра. Дитячий стоматолог, ціна послуг якого трохи нижче вартості робіт дорослого лікаря, надасть дитині більш кваліфіковану допомогу, ніж лікар загальної спеціальності.

Види лікування зубів у дітей

Багатьох дітей з дитинства лякають лікарі-стоматологи. Тому сьогодні оптимальний варіант – дитяча стоматологія без болю. Лікування зубів у дітей з анестезією дозволить назавжди позбутися фобій і психологічних травм.

Дитяча стоматологія з наркозом часто передбачає застосування масок. Дитина в кабінеті лікаря в присутності батьків лягає в крісло, лікар-анестезіолог надягає спеціальну маску на ніс і рот дитини. З повітрям через маску подаються медикаменти, і вже через кілька хвилин малюк засинає.

В цей час лікар проводить лікування зубів під наркозом дітям без хворобливих і травматичних наслідків. Лікування зубів у дітей уві сні не обов’язково пов’язано з тривалою і об’ємної терапією. Такий варіант підходить для професійної гігієни і профілактики карієсу.

Окремі батьки вважають за краще вибирати дитячу стоматологію без наркозу. При регулярному відвідуванні лікаря у дітей в основному немає серйозних стоматологічних проблем. Тому лікування зубів дітям без наркозу може виявитися зовсім безболісним.

Лікування зубів дітей різного віку

Лікування зубів у однорічних дітей починається з періоду прорізування – появи різців. Цей процес супроводжується підвищенням температури, припухлістю ясен, приносить дискомфорт дитині. Для усунення неприємних симптомів стоматолог призначає спеціальні препарати. У цей період також важливо правильно підібрати спеціальні дитячі пасти та щітки.

Лікування зубів дітям до 2 років часто грунтується на терапії початкових ознак карієсу. В цьому віці у дитини з’являється значна кількість молочних зубів. Лікар на початкових стадіях карієсу призначає препарати, які запобігають поширенню хвороби.

Лікування зубів дітям до 3 років базується на усуненні каріозних поразок, так як в цей період у дитини з’являється підвищений інтерес до солодкого. Лікування зубів у дітей 4 років часто супроводжується герметизацією поглиблень на жувальних зубах.

Лікування зубів дітям 5 років має передбачати профілактику пульпіту. Своєчасне лікування дозволить зберегти пульпу без втрати молочних зубів.

Відгуки про лікування зубів дітям

Дитяча стоматологія в Дніпрі, відгуки про яку виключно позитивні, завоювала довіру маленьких пацієнтів. Клініка пропонує послуги терапії та профілактики за різними напрямками. Серед них популярно лікування зубів дітям під загальним наркозом – відгуки батьків вказують, що це найбільш комфортний для дитини спосіб усунення проблем із зубами.

Маніпуляції в ротовій порожнині виконуються виключно із застосуванням сучасних підходів і використанням європейського обладнання. Про лікування зубів дітям уві сні відгуки вдячних клієнтів можна прочитати на медичних форумах і сайті клініки.

Лікування зубів особливих дітей

Стоматологічна клініка Полимед спеціалізується на лікуванні зубів особливим дітям. Таким малюкам необхідний спеціальний підхід і певна кваліфікація лікаря. Головний принцип роботи – дбайливе і безпечне лікування.

Лікування зубів у дітей з ДЦП часто відбувається з зануренням дитини в мирний сон. Перед цим батьків і маленького пацієнта консультує анестезіолог, лікар призначає дату проведення лікування. Як тільки дитина зануриться в сон, стоматолог приступає до терапії зубів. Маленький пацієнт швидко відходить від наркозу, без наслідків і побічних ефектів.

Лікування зубів у дітей з епілепсією проходить зазвичай так само, як і у дітей з синдромом Дауна або ДЦП. Діти з епілепсією страждають від стирання зубів через часті судоми, в результаті падінь у них можуть виникати травми зубів. Тому реставрація зубів – частий привід звернення в стоматологічну клініку. Для дітей з епілепсією проводять місцеве знеболення або занурення в сон.

Запис на прийом до дитячого стоматолога

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 20:00 без вихідних.