Гігієна ротової порожнини дітей

Ретельно чистити зуби – це правило, яке ми всі чули з раннього дитинства.

Проте доведено, що 90% дітей недостатньо ретельно чистять зуби в домашніх умовах. При цьому, погана гігієна порожнини рота в два рази швидше, ніж у дорослих, сприяє руйнуванню ніжної емалі зубів у маленьких пацієнтів. За допомогою професійної гігієни зубів у дітей, стоматологи клініки «Полімед» допоможуть вирішити цю проблему.

Запишіться на прийом.

Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться у робочий час.

Професійне чищення зубів дітям у стоматолога в Дніпрі

Професійна гігієна порожнини рота у дітей раннього віку включає в себе великий комплекс процедур:

  • визначити рівень гігієни порожнини рота;
  • забарвити зубний наліт індикатором для точності обстеження;
  • видалити наліт і зубні відкладення;
  • відполірувати поверхню зубів;
  • провести урок гігієни – навчити дитину і батьків методам чищення зубів за допомогою зубної щітки і зубної нитки;

провести індивідуальний підбір засобів гігієни – зубної щітки, зубної пасти, зубної нитки.

Як доглядати за зубами дітей різних вікових груп

Дитячий організм істотно відрізняється від дорослого. Емаль зубів у дітей більш вразлива, її легше травмувати. Тому, вік пацієнта дуже важливий при виборі лікування. З огляду на нього, доктор підбирає необхідний вид процедури.

  • у найменших діток, яким ще немає шести років, зубки від нальоту очищують, використовуючи спеціальні пасти і щітки. Стоматолог ретельно обробляє кожен зуб по черзі, щоб без залишку прибрати зубні відкладення, які неможливо прибрати в домашніх умовах;
  • дітям у віці від шести до дев’яти років зуби чистять, використовуючи спеціальні професійні пасти. Більш серйозні маніпуляція заборонені;
  • пацієнтам, яким більше дев’яти років, зуби чистять так само, як і дорослим, використовуючи апарат AirFlow і подібне стоматологічне обладнання.

Процедури, які будуть проходити для гігієни зубів у дітей раннього віку, визначає сам лікар. Фахівці стоматологічної клініки «Полімед» ретельно обстежують ротову порожнину, підбирають найбільш прийнятну методику, враховуючи індивідуальні особливості організму маленького пацієнта. Чищення зубів дитині проходить безболісно та забезпечує бездоганний стійкий результат.

Як часто потрібно проводити професійну чистку зубів

Професійна гігієна зубів у дітей шкільного віку – це ефективна процедура профілактики карієсу та його руйнівних ускладнень.

Щоб зберегти зуби дитини міцними і здоровими, потрібно двічі на день ретельно чистити їх вдома і кожні півроку проводити професійну гігієну в стоматології «Полімед».

Досвідчені фахівці проведуть чистку швидко і без болю, а Ваша дитина навчиться правильно і ефективно чистити зубки і затоваришує з нашим стоматологом, щоб сприймати похід до зубного лікаря як безболісну і корисну процедуру.

Хто проводить

Вартість

Послуга
Ціна
Гігієна ротової порожнини дітей
65 грн за 1 одиницю (якщо молочний прикус)

Відгуки

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.