Хірургічне лікування хвороб пародонта в стоматології "Полімед"

Хірургічне лікування захворювань тканин пародонта передбачає оперативне втручання, спрямоване на відновлення цілісності і здоров’я ясен і всього пародонту в цілому.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” зв’яжуться з Вами в робочий час.

Хірургічні методи лікування захворювань пародонту

Пародонтом називають сукупність тканин, які оточують зуб. До складу пародонту входить ясна, періодонт і альвеолярні відростки. Основним показанням до хірургічного лікування пародонтиту є наявність ясенних і кісткових кишень.

У цих випадках хірургічне лікування захворювань пародонту буде більш дієвим, ніж консервативне, дозволить досягти стійкого терапевтичного ефекту. У сучасній стоматології застосовують такі хірургічні методи лікування захворювань пародонту:

  • клаптеві операції;
  • кюретаж;
  • гінгівотомія;
  • гінгівектомія.

Клаптеві операції передбачають надсічення тканин пародонта для оголення уражених ділянок. Лікар надрізає ділянку ясен, проводить обробку коренів зубів і кісткових кишень.

Метод кюретаж заснований на обробці поверхні кореня зуба і пришийкової ділянки ясен, усунення патологічних відкладень в ході операції. Після зачистки кишені ясен частина ясна зшивається з міжзубними проміжками для формування нового кріплення.

Гінгівектомія заснована на видаленні надлишкових тканин ясен, які розрослися в ході патологічного процесу. Таке хірургічне лікування пародонтальних кишень носить не тільки естетичний, але і гігієнічний характер. Після гінгівектоміі стає легко проводити очистку зубів, повноцінно видаляти зубні відкладення.

Пародонтальна хірургія сьогодні є обов’язковою складовою частиною комплексу лікування пародонтозу. Оперативні втручання спрямовані не тільки на здоров’я самих зубів, але і повернення естетичного зовнішнього вигляду пародонту.

Запис на хірургічне лікування пародонту

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.