Догляд за імплантами

Догляд за імплантами – не менш важлива та відповідальна процедура, ніж встановлення самих імплантів. Правильна гігієна та підтримка зубів у здоровому стані – запорука успішного приживлення імпланта і його довговічності.

Запишитесь на прием. Администраторы стоматологии “Полимед” с Вами свяжутся в рабочее время.

Як проводять догляд за імплантами в клініці "Полімед"

Гігієнічний догляд за імплантами включає в себе перелік стандартних процедур, які слід проводити регулярно:

  • чистити зуби 2 рази на день щіткою з м’якою щетиною;
  • використовувати зубні пасти без абразивного ефекту;
  • застосовувати зубні йоржики або пучкові зубні щітки, які сприяють ретельному чищенню міжзубного простору та внутрішньої поверхні зубів, яка стикається з язиком;
  • використовувати зубну нитку для очищення міжзубного простору;

  • по можливості, застосовувати розчин для полоскання;
  • відвідувати стоматолога з періодичністю 1 раз на півроку для профілактики ротової порожнини і професійного чищення зубів від зубного каменю та нальоту.

Імпланти та коронки не схильні до каріозних ушкоджень. Ретельне чищення коронки на імпланті необхідне для того, щоб інфекція не потрапила на поверхню самого імпланта. Забруднення поверхні імпланту загрожує переімплантитом (запаленням кістки навколо імпланта). Переімплантит може призвести до оголення імпланта та його випадіння.

Чистка, обов’язково, виконується м’якою щіткою, щоб не пошкодити ясна. Для чищення імплантів використовують спеціальні нитки. Стоматологи, також, рекомендують застосовувати іригатор при догляді за імплантами. Його дія заснована на генеруванні струменя води з певною силою напору, під дією якої видаляються забруднення і додатково масажуються ясна. Іригатор покращує кровообіг і зміцнює м’які тканини. Догляд за імплантами після встановлення, практично, не відрізняється від стандартних гігієнічних процедур за ротовою порожниною. Особливість полягає лише в тому, що особливу увагу приділяють очищенню області поблизу імпланта. Такий підхід стане гарантією ефективної профілактики запалень м’яких тканин навколо імпланта.

Хто проводить

Вартість

Услуга
Цена

Відгуки

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 21:00 без вихідних.