Двоетапна імплантація

Двоетапну імплантацію призначають у випадках, коли неможливо домогтися первинної стабілізації, а передчасне навантаження може привести до відторгнення.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться у робочий час.

Що таке двоетапна імплантація

Двоетапна імплантація – це метод, який передбачає установку всіх елементів конструкції штучного зуба поетапно. Методика двоетапної імплантації наступна:

 1. Діагностичні дослідження і складання плану лікування. Підготовчий етап вважається одним з найважливіших при виконанні імплантації. Стоматолог радить пройти процедури професійної гігієни у лікаря гігієніста, тому що наявність зубних відкладень, безпосередньо, впливає на успіх операції. При необхідності, додатково, виконують лікування карієсу та усунення запалень м’яких тканин.
 2. Хірургічне втручання. Лікар виконує надріз і відшарування м’яких тканин. У підготовлене хірургічним способом місце встановлюють імплант, який зверху закривають заглушкою. Після фіксації імпланта, м’які тканини над ним вшивають.
 3. Загоєння. Для приживлення імпланта, знадобиться від кількох місяців до півроку (для нижньої щелепи це 3-4 місяці і для верхньої – близько 6).
 4. Фіксація формувача ясен. Пристрій для формування потрібен для створення умов, при яких через ясна можна буде встановити абатмент з коронкою. Термін формування ясна – близько 2 тижнів.
 5. Протезування. Заключний етап імплантації, який передбачає зняття відбитків і підбір аббатмента (деталі, яка з’єднує імплант з коронкою).

Показання до двоетапної імплантації:

 • Встановлення імпланта за технологією кісткової пластики;
 • М’який тип кістки;
 • Підвищені вимоги до естетичності посмішки;
 • Розрізнена відсутність зубів.

Плюси та мінуси двоетапної імплантації

Головні плюси двоетапної імплантації:

 1. Надійність. Імплант приживається з високою ефективністю. Метод застосовують в тих випадках, коли виникають сумніви щодо одноетапної імплантації.
 2. Доступна ціна. Завдяки тому, що імплантація займає більше часу, пацієнт може фінансово підготуватися до другого етапу лікування.
 3. Естетичність. Процедура в два етапи допомагає сформувати природній контур ясен.

Мінусами імплантації в кілька етапів називають:

 1. Тривалість процедури, в порівнянні з одноетапним методом. Лікування проходить від 3-х до 6-ти місяців.

Відгуки про двоетапну імплантації зубів свідчать про надійність методики при мінімальному ризику виникнення ускладнень. Встановлені імпланти прослужать не менше 20 років, при належному догляді за ними.

Хто проводит​ь

Вартість

Послуга
Ціна
Двоетапна імплантація
від 1000 $

Відгуки

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.