Встановлення імплантів

Зубна імплантація – це ефективний метод по відновленню втраченого зуба (зубів), який дозволяє повернути здоров’я та естетику посмішки. Штучний аналог здатний взяти на себе функції видаленого зуба. З усіх сучасних методик, тільки встановлення зубних імплантів дає можливість повноцінно відновити втрачену функціональність і естетику зуба, при цьому, не використовуючи сусідні зуби.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться у робочий час.

Встановлення зубних імплантів у стоматології «Полімед»

Встановлення дентальних імплантів сьогодні вважається «золотим стандартом» по відновленню функцій втраченого зуба. Конструкція штучного зуба складається з трьох частин: власне, самого імпланту, абатмента та коронки, яка одягається на абатмент. Якщо говорити спрощено, то імплант представляє собою штучний корінь, який фіксується в кісткову тканину на місці втраченого зуба.

Встановлення  імплантів на верхню щелепу має свою специфіку, що обумовлено особливостями будови кістки в цій зоні. В першу чергу, відмінність кісток верхньої та нижньої щелеп полягає в різній щільності тканин, що впливає на швидкість приживлення імпланта.

Ще одна особливість верхньої щелепи – близьке розташування бічних зубів до гайморової пазухи. При малих обсягах кістки в області верхніх зубів, проводять синус-ліфтинг – збільшення обсягу кістки за рахунок підняття (ліфтингу) дна гайморової пазухи. Якщо не виконати цю процедуру, то установка імпланту може бути неможливою.

Встановлення імплантів на всю щелепу передбачає фіксацію ортопедичних конструкції з опорою на 4 – 6 – 8 імплантів. Повний протез на імплантатах виключає ризик випадання в неочікуваний момент, в порівнянні зі знімними протезами. Крім того, коронки і протези на імплантатах виглядають як справжні зуби і не заподіюють дискомфорту під час спілкування або жування.

Імплантація відсутніх зубів зберігає правильний контур обличчя. Адаптація до протезів проходить швидко і без обмежень у виборі продуктів харчування.

Як відбувається і скільки триває встановлення імплантів для зубів і ясен?

Терміни встановлення імплантів залежать від безлічі факторів. Хірургічне втручання не займає багато часу. При використанні класичного методу фіксації, буде потрібно близько 15 хвилин на встановлення одного імпланта.

Видалення зуба, з подальшою імплантацією, в середньому, займає від півгодини робочого часу. Однак, з кожним додатковим етапом у вигляді кісткової пластики, час буде збільшуватися.

Час встановлення залежить і від кількості зубів, що підлягають відновленню. При визначенні часу імплантації, враховують анатомічні особливості щелепи, тип системи для імплантації, навички лікаря.

Бажано, щоб встановлення імплантів виконувалося відразу після видалення зуба. Це пов’язано з тим, що після хірургічного втручання стоншується кістка і змінюється ефективність функції жування.

Кожен зуб має певний коефіцієнт навантаження. При втраті зуба навантаження розподіляється на інші зуби, що викликає швидке руйнування зубного ряду і дистрофію кісток. Якщо імплант не встановлено вчасно, сусідні зуби зміщуються в зону втраченого зуба, змінюється прикус і змінюється постава людини.

Встановлення імплантів, стандартно, виконується в кілька етапів:

  • фіксація імплантів у кістку;
  • встановлення формувача ясен;
  • зняття відбитків;
  • встановлення абатмента;
  • фіксація коронки (безметалевої, цирконієвої або металокерамічної) на абатмент.

Відгуки про встановлення імплантів зубів

Відгуки про встановлення імплантів зубів одноголосно зводяться до того, що ця процедура здатна безпосередньо змінити особисте життя, кар’єру, сприйняття людини оточуючими, повернути психологічний комфорт і здоров’я.

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.