Наш колектив

Наші стоматологи в Дніпрі керуються основними правилами в лікуванні і профілактиці хвороб ротової порожнини – відповідальність, професіоналізм, доброзичливість. Хороші стоматологи Дніпра – це люди, захоплені своєю роботою, які прагнуть завоювати визнання і зберегти довіру пацієнтів.

Христян Геннадій Євгенійович
Головний лікар стоматологічної клініки «Полімед»
Ковригіна Вікторія Вікторівна
Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий стоматолог
Авдоніна Лариса Иванівна
Лікар стоматолог вищої категорії. Професор. Консультант з лікувальної та наукової роботи.
Багдасарян Гаяне Сейранівна
Лікар стоматолог-терапевт
Сергіїва Ганна Михайлівна
Лікар стоматолог-терапевт
Жоголь Ярослава Дмитрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стець Ірина Валентинівна
Гігієніст. Старша медсестра.
Заславська Ольга Володимирівна
Асистент лікаря стоматолога
Аніщенко Лариса Вікторівна
Асистент лікаря стоматолога
Шпак Ірина Юріївна
Гігієніст. Асистент лікаря стоматолога
Добровольська Олена Миколаївна
Асистент лікаря стоматолога

Колектив стоматологічної клініки «Полімед» – це команда однодумців і висококласних фахівців. Головне завдання стоматологів клініки – здоров’я і краса вашої посмішки.

У світлі стрімкого і динамічного розвитку стоматологічної медицини, приватні стоматологи Дніпра в клініці «Полімед» регулярно вдосконалюють свою майстерність, освоюючи новітні технології та методики лікування.

Об’єднуючи досягнення науки і техніки, застосовуючи на практиці інноваційні підходи та стандарти діагностики та лікування, клініка «Полімед» завжди відкрита до подальшого розвитку і досягнення максимально ефективного результату.

За роки роботи клініка «Полімед» придбала великий досвід, обзавелася унікальною технічною базою, тому здатна надавати послуги в будь-яких стоматологічних напрямках. Постійне підвищення кваліфікації, регулярний обмін досвідом з вітчизняними та зарубіжними фахівцями дозволяє лікарям «Полімед» завжди перебувати на вершині майстерності. При цьому ціни на стоматологію Дніпра в клініці залишаються демократичними. Завдяки успішному впровадженню системи управління якістю забезпечений процес ефективного лікування і обслуговування кожного пацієнта.

Потрапивши в клініку «Полімед», вас зустріне атмосфера теплоти і турботи, а головне – пацієнт відчує впевненість і надійність. Відгуки про стоматологів Дніпра клініки «Полімед» – кращий індикатор роботи лікарів.

Головний пріоритет роботи клініки – забезпечення доступності та ефективності всіх стоматологічних процедур для наших пацієнтів. Кожна людина, яка звернутися в клініку «Полімед», повиннf отримати якісну допомогу на високому технічному рівні. Колектив клініки працює злагоджено з максимальною віддачею. Тому можна сміливо довірити здоров’я і естетику своєї посмішки професіоналам стоматологічної клініки «Полімед».