Наш колектив

Наші стоматологи в Дніпрі керуються основними правилами в лікуванні і профілактиці хвороб ротової порожнини – відповідальність, професіоналізм, доброзичливість. Хороші стоматологи Дніпра – це люди, захоплені своєю роботою, які прагнуть завоювати визнання і зберегти довіру пацієнтів.

Христян Геннадій Євгенійович
Головний лікар стоматологічної клініки «Полімед»
Ковригіна Вікторія Вікторівна
Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий стоматолог
Авдоніна Лариса Иванівна
Лікар стоматолог вищої категорії. Професор. Консультант з лікувальної та наукової роботи.
Багдасарян Гаяне Сейранівна
Лікар стоматолог-терапевт
Сергіїва Ганна Михайлівна
Лікар стоматолог-терапевт
Жоголь Ярослава Дмитрівна
Лікар стоматолог-терапевт
Стець Ірина Валентинівна
Гігієніст. Старша медсестра.
Аніщенко Лариса Вікторівна
Асистент лікаря стоматолога
Шпак Ірина Юріївна
Гігієніст. Асистент лікаря стоматолога

Колектив стоматологічної клініки «Полімед» – це команда однодумців і висококласних фахівців. Головне завдання стоматологів клініки – здоров’я і краса вашої посмішки.

У світлі стрімкого і динамічного розвитку стоматологічної медицини, приватні стоматологи Дніпра в клініці «Полімед» регулярно вдосконалюють свою майстерність, освоюючи новітні технології та методики лікування.

Об’єднуючи досягнення науки і техніки, застосовуючи на практиці інноваційні підходи та стандарти діагностики та лікування, клініка «Полімед» завжди відкрита до подальшого розвитку і досягнення максимально ефективного результату.

За роки роботи клініка «Полімед» придбала великий досвід, обзавелася унікальною технічною базою, тому здатна надавати послуги в будь-яких стоматологічних напрямках. Постійне підвищення кваліфікації, регулярний обмін досвідом з вітчизняними та зарубіжними фахівцями дозволяє лікарям «Полімед» завжди перебувати на вершині майстерності. При цьому ціни на стоматологію Дніпра в клініці залишаються демократичними. Завдяки успішному впровадженню системи управління якістю забезпечений процес ефективного лікування і обслуговування кожного пацієнта.

Потрапивши в клініку «Полімед», вас зустріне атмосфера теплоти і турботи, а головне – пацієнт відчує впевненість і надійність. Відгуки про стоматологів Дніпра клініки «Полімед» – кращий індикатор роботи лікарів.

Головний пріоритет роботи клініки – забезпечення доступності та ефективності всіх стоматологічних процедур для наших пацієнтів. Кожна людина, яка звернутися в клініку «Полімед», повиннf отримати якісну допомогу на високому технічному рівні. Колектив клініки працює злагоджено з максимальною віддачею. Тому можна сміливо довірити здоров’я і естетику своєї посмішки професіоналам стоматологічної клініки «Полімед».