Лазер у хірургічній стоматології

Сьогодні лазерна хірургія в стоматології стала окремим напрямком. Лазер отримав популярність завдяки високій точності та стерильності в поєднанні з мінімальним рівнем болісних відчуттів. Сучасні лазери здатні зробити стоматологічні маніпуляції максимально швидкими та ефективними.

Запишитесь на прием.

Администраторы стоматологии “Полимед” с Вами свяжутся в рабочее время.

Застосування лазера в хірургічній стоматології клініки «Полімед»

Лазер широко застосовується в хірургічній стоматології завдяки безлічі переваг і унікальних властивостей. Застосування лазерного випромінювання характеризується наступними якостями:

  • швидкарегенераціятканин;
  • абсолютнастерильність;
  • оперативнезагоєнняран;
  • кровоспинніякості.

Діодний лазер в хірургічній стоматології застосовують при дезінфекції ран і в разі необхідності сильного впливу на місце операції. А також, лазер використовують для очищення кореневих каналів і припікання операційної області. За допомогою лазера можна охайно усунути запалені тканини, не пошкоджуючи сусідні структури. Процедура займає мінімум часу, не викликає кровотеч і не вимагає накладення швів. Діодний лазер використовують при терапії карієсу і пульпіту, при пластиці вуздечки та видаленні зубів мудрості.

Особливості лазерної хірургії

Пацієнти віддають перевагу лазерній хірургії через відсутність дискомфорту при операційному втручанні. Єдине, що може відчути пацієнт – невелике нагрівання тканин в області впливу лазера.

Лазерне лікування мінімально болісне. Лазерний промінь впливає на патологічну зону і не виходить за край потрібної області. Стоматолог повністю контролює процес.

Вплив лазера має унікальні властивості. Промінь не тільки розділяє шари тканини, а й проводить їх одночасне спаювання, що прискорює процес регенерації та загоєння. Завдяки швидкій зупинці кровотечі, лазерне лікування підходить пацієнтам з низьким рівнем згортання крові.

При роботі з запаленими яснами, лазерний промінь усуває патологічний процес і спаює клітини слизової за принципом шва. За рахунок цих властивостей, лазер широко застосовується під час імплантації.

Унікальна властивість лазера – можливість припікання пухлинних утворень. Під впливом променя, на місці новоутворення створюється здорова мікрофлора. За рахунок підвищеної температури при обробці тканин, повністю виключено інфікування, що зводить до мінімуму ризик ускладнень.

Хто проводить

Відгуки

Вартість

Услуга
Цена

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 21:00 без вихідних.