Незнімне протезування зубів в стоматології "Полімед"

Незнімне протезування зубів – це класичний метод відновлення здоров’я і краси посмішки. За допомогою такої технології можна дбайливо і акуратно відновити зуб навіть при глибокому кариозном ураженні.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Установка незнімних зубних протезів в клініці "Полімед"

Незнімне протезування зубів – це класичний метод відновлення здоров’я і краси посмішки. За допомогою такої технології можна дбайливо і акуратно відновити зуб навіть при глибокому каріозному ураженні.

Відгуки про незнімне протезуванні зубів говорять, що частіше ця технологія застосовується при руйнуванні зуба внаслідок карієсу або запальних захворювань ясен. Незнімні протези здатні повністю відновити функцію жування і зберегти здорові зуби, так як завдяки конструкції рівномірно розподіляється навантаження.

Незнімні протези невибагливі і не вимагають особливого догляду, виглядають природно і привабливо. У стоматологічній практиці використовують кілька типів незнімних зубних протезів:

  • коронки;
  • вініри;
  • вкладки;
  • мостовидні протези.

Незнімні протези застосовують в разі, коли зуби втрачені, а встановити знімні конструкції неможливо. Головна відмінність незнімних протезів від знімних варіантів – неможливість видалити їх самостійно. Зняти такі протези можна тільки в стоматологічному кабінеті.

Ціна на незнімне протезування зубів безпосередньо залежить від виду протеза і його матеріалу. Конструкції можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

  • Метал. Вважається найбільш довговічним матеріалом, для протезів часто використовують золото і титан;
  • Цирконій. Найлегший і міцний матеріал, в точності повторює конфігурацію зуба;
  • Кераміка. Виглядає естетично, прослужить близько 10 років;
  • Пластик. Найбільш бюджетний і недовговічний матеріал;
  • Композити.

Скільки коштує незнімне протезування зубів, відповість стоматолог після ретельного огляду та проведення діагностичних досліджень. Ціни на конструкції розраховуються індивідуально в кожному конкретному випадку.

Остаточна вартість залежить від обраного матеріалу і складності процедури. Найбільш бюджетним варіантом вважаються металокерамічні коронки і композити. Дорожче обійдуться керамічні та порцелянові коронки, які по зовнішнім характеристикам не відрізнити від справжніх зубів.

Фахівці клініки «Полімед» подарують гарну посмішку, відновлять функцію жування максимально комфортно і безболісно для пацієнта.

Запис на сеанс установки незнімних протезів зубів

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 20:00 без вихідних.