Пародонтологія. Лікування захворювань пародонта.

Подовження клінічної коронки
Шинування зубів

Дополнительные услуги пародонтологии

  • Закрытый кюретаж парадонтальных карманов
  • Инъекции плазмы (PRF)

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться у робочий час.

Що таке пародонтологія в клініці "Полімед". Що лікує та чим займається

Пародонтологія зубів – невід’ємна частина стоматології. Пародонтолог займається терапією пародонту складного комплексу тканин і профілактикою хвороб. Значення пародонтології величезне! Від стану пародонту залежить здоров’я всієї ротової порожнини. Головним напрямком у пародонтології є діагностика, профілактика та лікування захворювань:

  • пародонтоз;
  • стоматит;
  • гінгівіт;
  • пародонтоз;

Клініка «Полімед» пропонує професійну пародонтологію вищого рівня кваліфікації. Лікар-пародонтолог проведе кваліфіковану діагностику для з’ясування стану та причини захворювання, сформує оптимальну систему лікування.

Захворювання пародонту на початкових стадіях вилікувати досить просто і швидко. Обов’язковим етапом терапії є чистка зубів і протизапальне лікування. У запущених стадіях не обійтися без комплексних заходів. Лікар виконає зняття зубних відкладень, санацію ротової порожнини, а при необхідності – шинування рухомих зубів або заміщення втрачених імплантами.

Терапія захворювань на початковій стадії гарантує більш результативний ефект і безболісність процедур. Ціни на пародонтологію залежать від ступеня захворювання. Чим раніше пацієнт звернеться в клініку, тим дешевше буде лікування хвороб пародонта.

У клініці «Полімед» працюють професійні пародонтологи, послугами яких скористалися тисячі пацієнтів. Один з напрямків роботи лікаря – інформаційна допомога. Лікар підкаже пацієнтам як правильно доглядати за ротовою порожниною, щоб уникнути захворювань. Лікування ясен в пародонтології – запорука здорової та красивої посмішки.

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.