Лікування захворювань пародонту

Пародонтальне лікування призначають через низку показань. Найчастіше, захворювання пародонту викликані недостатньою гігієною ротової порожнини.

Запишитесь на прием. Администраторы стоматологии “Полимед” с Вами свяжутся в рабочее время.

Що таке пародонтит і пародонтоз

Пацієнту потрібно розуміти, що пародонтит і пародонтоз – два абсолютно різних захворювання. При таких патологіях пародонту неможливо обійтися домашніми методами лікування, а необхідно, обов’язково, звертатися за допомогою до стоматолога. Пародонтит і пародонтоз мають різні причини виникнення.

Пародонтит проявляється запальними процесами в м’яких тканинах, які оточують зуб. Захворювання виникає в разі руйнування зубодесневого з’єднання і стоншування кісткової тканини. Це призводить до розхитування і втрати зубів.

Основною причиною виникнення пародонтиту є неправильна гігієна зубів. При цьому виникає запалення, спочатку – в м’яких тканинах навколо зуба, а потім – в кістці. Чималу роль в цьому відіграє спадковість.

Пародонтит – це хронічне захворювання, тому, його не діагностують у дітей. Захворіти пародонтитом схильні пацієнти середнього та старшого віку. Однак, слід відповідально ставитися до гігієни порожнини рота у дитини, щоб запобігти захворюванню, яке може проявитися в майбутньому.

Пародонтоз не супроводжується запаленням, а характеризується рівномірним зменшенням обсягу кісткової тканини. Причини виникнення пародонтозу до сих пір мало досліджені фахівцями. Захворюванню сприяє цукровий діабет, атеросклероз, хронічні хвороби. У зв’язку з цим, лікування двох захворювань пародонту відрізняється.

Для лікування пародонтозу, попередньо, здають аналізи крові та сечі, призначають консультацію ендокринолога. Щоб стоматолог побачив повну картину патології, виконують рентгенівське дослідження порожнини рота. Залежно від тяжкості захворювання, лікар робить кілька видів терапії для поліпшення трофіки тканин пародонту. У клініці «Полімед» застосовують ін’єкції плазмою, багатою тромбоцитами (PRGF).

У разі запущеного захворювання, призначають шинування зубів або імплантацію.

Загальні рекомендації стоматологів з профілактики хвороб пародонта:

  1. Щоб виключити патології пародонту, необхідно чистити зуби 2 рази на день щіткою з м’якою щетиною;
  2. Раз в пів року робити професійну гігієнічну чистку зубів (пацієнтам зі схильністю до пародонтиту рекомендують раз в 3 місяці);
  3. Щоб усунути залишки їжі, які скупчуються між зубами, слід застосовувати зубну нитку або зубні йоржики;
  4. Бажано, проводити чистку зубів за допомогою іригатора;
  5. На стан пародонта, безпосередньо, впливає режим харчування і спосіб життя. Щоб виключити ризик захворювання, необхідно дотримуватися правильного харчування, виключити вживання шкідливої ​​їжі та куріння.

Лікування пародонтозу і пародонтиту в стоматології «Полімед».

Якщо говорити про лікування пародонтиту, до та після – результат очевидний. Відвідавши клініку «Полімед», пацієнти надовго забувають про хвороби пародонту. Лікування пародонтиту виконується, виключно, щадними методами. Все для комфорту пацієнта!

Вартість лікування пародонтиту залежить від тяжкості захворювання. У разі першого ступеня пародонтиту, терапія обмежується чисткою над’ясневих зубних відкладень, процедурами з ультразвуком, а також використанням антисептичних розчинів. При другому ступені хвороби застосовуються закритий кюретаж пародонтальних кишень і обробка з поліруванням зубної поверхні системою «Ньютрон», яка впливає на патологічну область ультразвуковою хвилею. Максимальні ціни на лікування пародонтозу будуть при третьому ступені захворювання, коли стоматологам доводиться вдаватися до хірургічних методів лікування.

Відгуки про лікування пародонтозу в клініці «Полімед», виключно, позитивні. В результаті маніпуляцій, пацієнтів перестають турбувати кровотечі та неприємні відчуття в ротовій порожнині. Стоматологи клініки «Полімед» намагаються «до останнього» зберегти рідні зуби і проводять видалення тільки в крайніх випадках.

Хто проводить

Відгуки

Вартість

Услуга
Цена
від 1000 грн.

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 21:00 без вихідних.