Зняття зубних відкладень методом піскоструй (AirFlow)

Зубний камінь являє собою щільний конгломерат, до складу якого входять мікроорганізми і залишки їжі, з’єднані з мінералами і ферментами слини. Структура каменю вкрай агресивна для зубів і навколишніх тканин.

Особливої шкоди зубний камінь завдає штучним конструкціям ротової порожнини – вінірами, імплантам, пломб та т.д. Тому важливо регулярно проводити зняття зубних відкладень механічним способом. Для вирішення проблем із зубним каменем в клініці «Полімед» працює команда гігієністів.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Що таке і як відбувається зняття зубних відкладень апаратом Air-Flow

Сьогодні існує безліч методів очищення порожнини рота від зубного каменю. Найбільш комфортний і доступний з них – видалення зубних відкладень струминним апаратом (air flow). Метод передбачає очистку ротової порожнини ультразвуком.

Як правило, зубний камінь з’являється в місцях, куди не може дістати зубна щітка. В подальшому камінь стає причиною розвитку карієсу. Прибрати наліт допоможе ультразвукова чистка. Головна відмінна риса зняття зубних відкладень апаратом air flow, як кажуть відгуки пацієнтів – повна безболісність і швидкість.

Зняття зубних відкладень методом air flow відноситься до професійних клінічних процедур. Головним показанням до проведення чистки є поява на поверхні зубів пігментованого нальоту. Ультразвукова чистка орієнтована на здоров’я посмішки і всього організму в цілому.

Чистку в обов’язковому порядку проводять в наступних випадках:

 • необхідність постановки коронок, брекетів;
 • поява проблем з яснами;
 • переродження нальоту на зубний камінь;
 • зміна кольору емалі від фарбувальних агентів;
 • щільне розташування зубів.

Регулярне зняття зубних відкладень і пігментованих нальотів методом air-flow – гарантія відсутності кровоточивості ясен, неприємних відчуттів в ротовій порожнині і запаху з рота. Процедура дозволяє запобігти виникненню карієсу, гінгівіту, пародонтозу та інших захворювань.

Процедура Air Flow має безліч переваг перед аналогічними методами:

 • Щадне відбілювання. Air Flow дозволяє не тільки очистити, а й відбілити емаль зуба. Внаслідок усунення нальоту і пігментації, емаль повертає натуральний відтінок. Як результат – зуб виглядає на 1-2 тони світліше. Таке природне відбілювання дозволяє уникнути дорогих процедур.
 • Безпека. Процедура заснована на застосуванні повністю нешкідливих речовин – вода, повітря, сода. Вони не ушкоджують зуби і прилеглі тканини, не проникають у внутрішні структури зуба.
 • Безболісність. Частка проходить без болю. Лікар-гігієніст точно направляє сопла апарату на тверду поверхню зуба, яка не чутлива.

Принцип процедури досить простий. Під час очищення на зубну поверхню під тиском подається мелкодісперсная суміш води, повітря та харчової соди. Всі тверді частинки мають сферичну конфігурацію. За рахунок цього створюється не агресивний, а щадний поліруючий ефект. Метод Air Flow дозволяє дбайливо очистити не тільки фронтальну поверхню зуба, але і важкодоступні ділянки, проміжки між зубами. Процедура також підходить для пацієнтів, у яких встановлені вініри, коронки, люмініри.

Чистка Air Flow здійснюється в кілька етапів:

 • обробка прикореневого каналів;
 • видалення зубного нальоту і зубного каменю;
 • промивання порожнини рота;
 • полірування емалі за допомогою щіток, паст або повітряно-абразивним методом.

Зняття зубних відкладень системою Air-Flow. Ціна і відгуки

Про зняття зубних відкладень air-flow відгуки пацієнтів виключно позитивні. Процедура не пошкоджує зубну емаль, відрізняється високою ефективністю. При цьому зубний камінь усувається швидко і якісно.

На зняття зубних відкладень ціна демократична. Тому у багатьох пацієнтів не викличе труднощів проведення процедури 1 раз в рік. Ціна на видалення зубних відкладень мінімальна. Це пов’язано з тим, що в якості основно] речовини при проведенні чистки використовують воду.

Незважаючи на простоту застосовуваних матеріалів, процедура не викликає алергічних реакцій, дозволяє досягти максимального результату. Ціну на зняття зубних відкладень air flow можна дізнатися в розділі сайту, або зателефонувавши адміністраторам клініки.

Регулярно виконуючи зняття зубного каменю апаратом air flow, можна не тільки заощадити гроші на лікуванні і протезуванні, а й надовго зберегти здоров’я своїх зубів.

Запис на сеанс зняття зубних відкладень методом AirFlow

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 20:00 без вихідних.