Стоматологія "Полімед"

Стоматологічна клініка «Полімед» працює з 1999 року. За цей час клініка зуміла зарекомендувати себе як перевірена команда фахівців, що надає широкий спектр якісніх стоматологічних послуг. Стомат центр в Дніпрі відомий не тільки серед жителів міста, а також і серед гостей з ближнього і далекого зарубіжжя.

Наш колектив

Христян Геннадій Євгенійович
Головний лікар стоматологічної клініки «Полімед»
Ковригіна Вікторія Вікторівна
Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий стоматолог

Почему доверяют стоматологии "Полимед"

Досвід роботи та репутація

Більше 20-ти років роботи клініки. У нашому колективі є лікарі, які отримали професійну освіту за кордоном.

Безпека

Весь інструментарій піддається багатоступеневою стерилізації. Кабінети і апаратура знезаражуються засобами після кожного прийому.

Якість

Клініка «Полімед» надає послуги тільки високої якості. «Надійність понад усе» - девіз нашого підприємства з моменту заснування.

Зручність сервісу

Ви завжди можете записатися на прийом до лікаря на сайті, або по телефону в робочий час з 8:00 до 21:00

Сучасні методи

Діагностика, лікування, профілактика у всіх областях стоматології і при порушеннях опорно-рухового апарату.

Гарантія

Клініка «Полімед» надає послуги тільки високої якості. «Надійність понад усе» - девіз нашого підприємства з моменту заснування.

Відгуки пацієнтів про стоматологію "Полімед"

0
ТОП 100 стоматологий Дніпра
0
Сервіс запису до Лікарів "Лікарні"
0
Сервіс пошуку Лікарів "DOC.UA"
0
Відгуки у Google

Як з нами зв'язатися

Адреса:

49061, Україна, Дніпро,
вул. Леоніда Стромцова (Вакуленчука) 3А, 2 поверх, офіс 212-218

Телефони для запису:

+38-056-720-70-30
+38-067-633-88-11

Графік роботи (без вихідних)

Понеділок - Неділя
8:00 - 21:00

Де лікувати зуби в Дніпрі

Сьогодні стоматологічна клініка в Дніпропетровську «Полімед» – це команда висококваліфікованих лікарів, готових завжди прийти на допомогу своїм пацієнтам. Клініка обладнана сучасною апаратурою, робота ведеться за новітніми методиками в декількох напрямках – стоматологія та кінезіоостеопрактіка. В роботі стомат клініка в Дніпропетровську задіє матеріали від провідних європейських компаній, які є гарантією якості виконуваних маніпуляцій.

Робота клініки «Полімед» спрямована на максимально комфортні умови для пацієнтів. Тому медичний центр із задоволенням відвідують як діти, так і дорослі. Як хороша стоматологія в Дніпрі, клініка піклується про здоров’я своїх пацієнтів, запрошуючи не тільки на лікування, але і профілактичні огляди, що дозволяють попередити захворювання на ранній стадії.

Надійність і делікатне підхід до роботи стали запорукою бездоганної репутації стоматологічної клініки «Полімед» в Дніпропетровську. Завдяки суворому слідування принципу «Надійність понад усе», стомат сервіс в Дніпрі зумів увійти в п’ятірку провідних клінік міста.