Про клініку

«Спокій дорожчий! Надійність насамперед!»

Саме так говорять про наш центр пацієнти не тільки міста та України, а й ближнього та далекого зарубіжжя, саме цей слоган давно став не просто девізом, а й пріоритетом у роботі, саме ці фактори дозволили заслужити бездоганну репутацію, зайняти нішу та гідно увійти до 5 -ку провідних клінік Дніпра.

Працюючи на ринку послуг з 1999 року та маючи у своєму активі команду висококваліфікованих лікарів, сучасну апаратуру, новітні методики лікування у всіх галузях стоматології та кінезіоостеопрактики, найширший спектр матеріалів європейської якості, гнучкий графік роботи, тут змогли створити максимально комфортні умови для надання якісної медичної допомоги. як дітям, і дорослим.

Крім того, пацієнтів у центрі пам’ятають і після лікування, запрошуючи на профілактичні огляди з метою проведення ранньої діагностики можливої появи стоматологічних захворювань.

Все це стало своєрідним знаком якості, стало основою для стабільного щорічного приросту пацієнтів і дозволило завоювати популярність у різних верствах суспільства.

Тут дорожать кожним із пацієнтів і пишаються тим, що саме фахівцям центру «Полімед» довіряють найцінніше — красу та здоров’я усмішок, адже «Спокій дорожчий! Надійність насамперед!»

Чому довіряють центру «Полімед»:

  • багаторічний досвід роботи та бездоганна репутація;
  • сучасні методи діагностики, лікування, профілактики у всіх галузях стоматології та при порушеннях опорно-рухового апарату;
  • безпека.

Запис на прием

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами у робочий час. Стоматологія працює з 8:00 – 21:00 без вихідних.