Терапевтична стоматологія

Стоматологія в цілому займається вирішенням проблем, пов’язаних з хворобами ротової порожнини, челюстей і зубів. Терапевтична стоматологія – це не тільки лікування патологічних зубів і навколишніх тканин. Одним з головних напрямків науки є профілактика та естетика. Основною метою терапевтичної стоматології є красива посмішка, яка втілює здоров’я зубів і всієї ротової порожнини.

Некаріозні ураження
Лікування карієсу
Лікування пульпіту
Лікування періодонтиту
Художня реставрація

Додаткові послуги терапевтичної стоматології

 • Повторне ендодонтичне лікування

Нерідко пацієнти приходять до нас з уже пролікованими зубами, запломбованими кореневими каналами і або жаліються на причинний зуб, або ми виявляємо на знімку зуби з пролікованими кореневими каналами, але близько яких є запалення. У такому випадку нам необхідне повторне переліковування кореневих каналів – це і називається повторна ендодонтія. Розпломбувати кореневі канали можна з будь-яким пломбувальних матеріалів. У нашому медичному центрі для цього є всі умови. Після розпломбування проводиться стерилізація кореневих каналів, що є необхідним етапом повторної ендодонтії, і постановка кореневої і коронкової пломб.

 • Видалення зламаних інструментів

Проводиться шляхом обїодження уламка більш тонкими інструментами і евакуації його за допомогою ультразвукової ендодонтичної насадки. Витяг уламків ми проводимо під збільшенням (клініка оснащена відеоскопом, а також бінокулярами і безтіньовими освітлювачами Dr.KIM), з супроводом рентгенологічних знімків.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Що таке терапевтична стоматологія та її задачі​

Терапевтична стоматологія – це комплекс послуг спрямований на профілактику і лікування в сфері збереження зубів і здоров’я всієї ротової порожнини.

В рамках процедур, передбачених терапевтичної стоматологією, наші лікарі проводять:

 • лікування карієсу і некаріозних уражень зубів
 • лікування ускладнень карієсу (пульпіт, періодонтит)
 • художні реставрації сучасними матеріалами високої якості
 • лікування захворювання слизової оболонки порожнини рота
 • інкрустація дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння емалі зубів

Терапевтична стоматологія включає в себе так само профілактику зубів. Тому кожні пів року ми рекомендуємо приходити до лікаря на огляд. Адже карієс можна полікувати ще на стадії плями не доводячи його до великого діагнозу. Навіть якщо у вас немає очевидних проблем в порожнині рота – це не привід відмовлятися від візиту до стоматолога.

Чим терапевтична стоматологія відрізняється від хірургічної?

Пацієнту потрібно орієнтуватися, чим терапевтична стоматологія відрізняється від хірургічної. Терапевтичні підходи не включають в себе операційне втручання, викликають менше стресу у пацієнта. Терапевтична стоматологія заснована на консервативних методах лікування.

Вирішуючи питання «терапевтична стоматологія – що це?», Необхідно знати, що ця наука займається вивченням ряду важливих питань:

 • ушкодження зубної емалі;
 • причини виникнення та способи усунення пульпіту;
 • терапія пародонтиту;
 • лікування хвороб слизової рота;
 • реставрація зубів та професійна чистка.

Запис на прийом терапевтичної стоматології

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 20:00 без вихідних.