Депофорез

У корені зуба є основний кореневий канал і безліч відгалужень, які неможливо пройти інструментально та стерилізувати. У таких випадках застосовується депофорез.

Запишіться на прийом.

Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться у робочий час.

Що таке депофорез

Депофорез — це метод глибокої стерилізації кореневих каналів гідроксидом міді та гідроксидом кальцію.

Показання до депофорезу

Показаннями до депофорезу можуть бути викривлені та важкодоступні кореневі канали, гангренозний періодонтит, зламаний інструмент в кореневому каналі.

Протипоказання: алергія до міді, вагітність, наявність металевих штифтів в кореневих каналах.

Методика проведення депофореза

У кореневий канал вводяться дві пасти – гідроокис міді та гідроокис кальцію. Після цього, в ньому розміщується катод, а за щокою пацієнта розташовують змочений у фізіологічному розчині анод. Під дією заряду, гідроокис міді-кальцію проникає в усі відгалуження і глибоко стерилізує кореневий канал. На кожен канал кількість електроструму має становити 15 мА. Після завершення процедури зуб закривається тимчасовою пломбою на 2 тижні. Протягом всього відведеного часу кореневий канал продовжує стерилізуватися. По закінченню цього періоду, тимчасова пломба вилучається та промиваються кореневі канали, які стають стерильними та готовими до постійного пломбування.

Хто проводить

Вартість

Послуга
Ціна

Відгуки

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.