Діагностика неправильного прикусу (оклюзії) апаратом T-Scan

Змикання зубів верхньої і нижньої щелепи при функціональному контакті носить назву «оклюзія». Нерідко порушення оклюзії призводить до формування неправильного прикусу. Через нерівномірне навантаження на зубну поверхню пошкоджується емаль, руйнуються пломби, атрофуються тканини, виникають хвороби суглобів щелепи. Найбільш точним методом визначення змикання зубів є комп’ютерна діагностика оклюзії t-scan.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Діагностика неправильного прикусу (оклюзії) апаратом T-Scan

T-scan діагностика оклюзії в сучасній стоматології сьогодні повністю витіснила звичний копіювальний папір, який раніше використовували для з’ясування характеру змикання зубних поверхонь. Завдяки застосуванню апарату T-Scan підвищується надійність діагностичних процедур.

Діагностика неправильного прикусу досить проста. Пацієнт прикушує сенсорну пластинку. Вона в свою чергу передає сигнал на дисплей комп’ютера і відображає всі відхилення, навіть найнезначніші. Стоматолог, використовуючи цю діагностику, може точно визначити проблемні ділянки для формування правильної оклюзії.

Завдяки тому, що інформація зберігається в комп’ютері, лікар завжди може показати пацієнтові параметри змикання щелеп, пояснити, як відбувається розподіл навантаження. За допомогою апарату можна з’ясувати безліч корисних характеристик:

  • характер розподілу навантаження;
  • розташування суперконтакту зубних поверхонь;
  • змикання зубів від початкового до останньої ділянки дотику;
  • зміни змикання в динаміці;
  • період змикання.

Види діагностики прикусу апаратом T-Scan

Сьогодні апарат T-Scan широко застосується для диференціальної діагностики прикусу. За допомогою обладнання можна точно визначити нерівномірне змикання зубів, яке відбувається при сильному стисненні одного зуба чи групи зубів.

Апарат T-Scan незамінний при діагностиці перехресного прикусу. Патологія виникає при невідповідності розмірів і форм зубних рядів. Ця проблема призводить до появи асиметрії обличчя, дефектів мовлення, порушення функції жування. Перехресний прикус відноситься до найбільш важких порушень оклюзії і вимагає тривалого ортодонтичного лікування. Для грамотного призначення терапії необхідне проведення ефективної діагностики патологічного прикусу. Допомогти в цьому випадку зможе тільки апарат T-Scan.

Діагностика глибокого прикусу – поширена стоматологічна практика. Патологія характеризується збільшеним перекриттям нижніх різців верхніми. Така проблема впливає не тільки на естетику особи, але і ускладнює жування, мову. Як наслідок – виникає травмування слизової оболонки і підвищена стертість зубів. Виправити глибокий прикус можна тільки за допомогою ортодонтичних конструкцій. Перед тим, як провести лікування, обов’язково виконують діагностику патологічного прикусу апаратом T-Scan.

Діагностика відкритого прикусу – обов’язкова процедура при порушенні взаємодій зубних рядів. При патології повністю відсутній контакт в ділянці фронтальних або бічних зубів під час змикання щелеп. Наявність щілини між верхніми і нижніми зубними рядами призводить до несмикання губ, порушення жування, дихання, мови. У пацієнтів часто спостерігається пересихання слизової оболонки. Грамотно діагностувати окклюзию, з’ясувати її ступінь допоможе тільки апарат T-Scan.

На первинному етапі лікар визначає ознаки відкритого прикусу, проводить візуальну оцінку. Тільки після діагностичних операцій складається модель щелепи для усунення форми і ступеня відкритого прикусу ортодонтическими методами.

Переваги діагностики прикусу апаратом T-Scan

Діагностику оклюзії T-Scan вибирають за безліч корисних переваг:

  • Безболісність. При дослідженні пацієнт прикушує пластину-сенсор, не відчуваючи при цьому ніякого болю.
  • Точність. Завдяки чутливому елементу лікар отримує всю необхідну інформацію про оклюзії, яку раніше було неможливо дізнатися при застосуванні копірки. Апарат дозволяє визначити з точністю 0,001 сек і 0,1 мм всі проблемні зони для створення правильної оклюзії.
  • Наочність. Апарат зберігає дані на комп’ютері. Після завершення лікування лікар може надати пацієнтові графіки, на яких видно зміни оклюзії в динаміці, показаний результат терапії.
  • Надійність. За рахунок точності отриманих даних стоматолог здатний ретельно спрогнозувати лікування для досягнення оптимального результату.

Застосування апарату T-Scan – це стовідсоткове отримання достовірних даних, на базі яких буде проведено правильне лікування. Діагностика дозволяє в рази зменшити ризик відторгнення імплантатів, травм зубів і т.д. Сучасний апарат допоможе запобігти захворюванням щелепних суглобів, головному болю, знизити стирання зубів з віком.

Діагностика T-Scan стала “новим словом” в стоматології. Інноваційне обладнання дозволяє з точністю аналізувати проблеми в ротовій порожнині для підбору оптимального способу лікування.

Запис на діагностику апаратом T-Scan

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.