Лазер в хірургічній стоматології

Лазерна хірургія в стоматології сьогодні стала окремим напрямком. Лазер отримав популярність завдяки високій точності, стерильності і відсутності хворобливих відчуттів. Сучасні лазери здатні зробити стоматологічні маніпуляції швидкими та ефективними.

Запішіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” зв’яжуться з Вами в робочий час.

Застосування лазера в хірургічної стоматології клініки «Полімед»

Лазер широко застосовується в хірургічній стоматології завдяки безлічі переваг і унікальних властивостей. Лазерне випромінювання володіє наступними характеристиками:

  • швидка регенерація;
  • абсолютна стерильність;
  • оперативне загоєння ран;
  • кровоспинні якості.

Діодний лазер в хірургічній стоматології застосовують при дезінфекції ран і в разі необхідності сильного впливу на місце операції. Лазер використовують для очищення кореневих каналів, припікання операційної області. За допомогою лазера можна акуратно усунути запалені тканини, не пошкоджуючи сусідні структури. Процедура займає мінімум часу, не вимагає накладення швів, не викликає кровотеч. Діодний лазер використовують при терапії карієсу, пульпіту, пластиці вуздечки, видаленні зубів мудрості.

Особливості лазерної хірургії

Пацієнти віддають перевагу лазерній хірургії за відсутність дискомфорту при операційному втручанні. Єдине, що може відчути пацієнт – невелике нагрівання в області впливу лазера. Лазерне лікування повністю безболісне, в багатьох випадках не вимагає застосування анестезії. Лазерний промінь впливає на патологічну зону, не виходить за краї потрібної області – процес точно контролює стоматолог.

Вплив лазера має унікальні властивості. Луч не тільки розділяє шари, але і проводить їх одночасне спаювання, що прискорює процес регенерації та загоєння. Завдяки швидкій зупинці кровотечі, лазерне лікування підходить пацієнтам з низьким згортанням крові.

При роботі з запаленими яснами, лазерний промінь усуває патологічний процес, спаює клітини слизової за принципом шва. За рахунок цих властивостей, лазер широко застосовується під час імплантації та установки штифтів.

Унікальна властивість лазера – можливість припікання пухлинних утворень. Під впливом променя створюється здорова мікрофлора на місці новоутворення. За рахунок підвищеної температури обробки тканин, повністю виключено інфікування, що зводить до мінімуму ризик ускладнень.

Запис на прийом лазерної хірургії

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.