Догляд за імплантами

Догляд за імплантами зубів – не менш важлива і відповідальна процедура, ніж установка самих імплантів. Правильна гігієна і підтримка зубів в здоровому стані – запорука успішного приживлення імпланта і його довговічності.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Як проводять догляд за імплантами в стоматології "Полімед"

Гігієнічний догляд за імплантами включає в себе ряд стандартних процедур, які слід проводити регулярно:

  • чистити зуби 2 рази на день щіткою з м’якою щетиною;
  • використовувати зубні пасти без абразивного ефекту;
  • застосовувати зубні йоржики або пучкові зубні щітки, які сприяють ретельному чищенню межзубного простору і внутрішньої поверхні зубів, яка стикається з язиком;
  • використовувати зубну нитку для очищення міжзубного простору;
  • по можливості застосовувати розчин для полоскання;
  • відвідувати стоматолога з періодичністю 1 раз на півроку для профілактики і професійного очищення ротової порожнини від зубного каменю і нальоту.

Імпланти не схильні до каріозних поразок. Ретельне чищення імплантів необхідне, щоб прибрати забруднення з емалі і відновити первинний зовнішній вигляд конструкцій.

Головне завдання чищення – видалення скупчення бактерій на поверхні імпланту і в міжзубному просторі.

Догляд за імплантами важливий для виключення розвитку пародонтозу. Чистка обов’язково виконується м’якою щіткою, щоб не пошкодити ясна, особливо, якщо пацієнту виконана імплантація без пластики ясна. Для очищення імплантів використовують спеціальні нитки – більш товсті і широкі, ніж стандартні.

Стоматологи також рекомендують застосовувати іригатор в догляді за імплантами. Його дія заснована на генеруванні струменя води з певною силою напору, під дією якої видаляється забруднення і додатково масажуються ясна. Іригатор покращує кровообіг і зміцнює м’які тканини.

Догляд за імплантами після установки практично не відрізняється від стандартних гігієнічних процедур за ротовою порожниною. Особливість полягає лише в тому, що особливу увагу приділяють очищенню області навколо імпланта. Такий підхід стане гарантією ефективної профілактики запалень м’яких тканин навколо імпланта.

Запис на догляд за імплантами

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.