Двоетапна імплантація

Двоетапну імплантацію призначають, коли неможливо домогтися первічнойф стабілізації, а передчасна навантаження може привести до відторгнення конструкції. Найчастіше метод двоетапної імплантації використовують при відновленні жувальних зубів нижньої щелепи.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Що таке двоетапна імплантація? Терміни і метод виконання

Двоетапна імплантація – це метод, який передбачає установку всіх елементів конструкції штучного зуба поетапно. Методика двоетапної імплантації наступна:

 1. Складання плану лікування, здача аналізів, діагностичні дослідження. Підготовчий етап вважається одним з найважливіших при виконанні імплантації. Стоматолог радить посилити гігієну за порожниною рота, так як стерильність безпосередньо впливає на успіх операції. На етапі підготовки стоматолог ретельно вивчає щелепну систему, призначає томографію і визначає відсутність протипоказань. При необхідності додатково виконують очистку зубів від нальоту, лікування карієсу, усунення запалень м’яких тканин.
 2. Хірургічне втручання. На даному етапі проводять препарування тканин для фіксації імпланта. Лікар виконує надріз, пошарово від’єднує тканини, формуючи область для закріплення штучного кореня. У підготовлене хірургічним способом місце встановлюють імплант, який зверху закривають заглушкою. Така маніпуляція захищає імплант від вростання тканин і попадання їжі. Після фіксації імплантів м’які тканини зашивають.
 3. Загоєння. Для приживлення імпланта знадобиться від кількох тижнів до півроку (для нижньої щелепи досить 2-3 місяців, для верхньої – близько 6). На період загоєння на імплант встановлюють тимчасову коронку.
 4. Фіксація формувача ясен. Пристрій для формування потрібен для створення основи під штучний зуб. Терміни цієї частини двоетапної імплантації стандартно становить близько 2 тижнів. Після того, як імплант прижився, встановлюють абатмент.
 5. Протезування. Заключний етап імплантації, який передбачає зняття зліпків, виготовлення по ним коронок. За способом фіксації розрізняють знімні, комбіновані і незнімні протези.

Показання до двоетапної імплантації:

 • відсутність одного зуба;
 • підвищені вимоги до естетичності посмішки;
 • розрізнена відсутність зубів.

Плюси і мінуси двоетапної імплантації

Головні плюси двоетапної імплантації:

 • Надійність. Імплант приживається з високою ефективністю. Метод застосовують в тих випадках, коли виникають сумніви щодо одноетапної імплантації.
 • Доступна ціна. Завдяки тому, що імплантація займає більше часу, пацієнт може фінансово підготуватися до другого етапу лікування.
 • Естетичність. Процедура в два етапи допомагає сформувати природний контур ясна.

Мінусами імплантації в кілька етапів називають:

 • Тривалість процедури. Лікування вимагає близько 3-6 місяців в порівнянні з одноетапним методом.
 • Більша кількість хірургічних втручань – як мінімум 2.
 • Необхідність кісткової пластики. В окремих випадках імплантація вимагає попереднього синус-ліфтингу і процедур по відновленню тканин кістки.

Відгуки про двоетапну імплантацію зубів

Відгуки про двоетапної імплантації зубів свідчить про надійність методики і мінімальні ризики виникнення ускладнень. Встановлені імпланти прослужать не менше 20 років. Встановлений протез буде повністю ідентичний натуральному зубу, не викличе хворобливості і запалення м’яких тканин на відміну від знімних протезів.

Запис на двоетапну імплантацію

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.