Двоетапна імплантація
Двоетапну імплантацію призначають, коли неможливо домогтися первічнойф стабілізації, а передчасна навантаження може привести до відторгнення конструкції. Найчастіше метод двоетапної імплантації використовують при відновленні жувальних зубів нижньої щелепи.

Хто проводить двоетапну імплантацію в Дніпрі
Як проходить двоетапна імплантація
Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.
Що таке двоетапна імплантація? Терміни і метод виконання
Двоетапна імплантація – це метод, який передбачає установку всіх елементів конструкції штучного зуба поетапно. Методика двоетапної імплантації наступна:
- Складання плану лікування, здача аналізів, діагностичні дослідження. Підготовчий етап вважається одним з найважливіших при виконанні імплантації. Стоматолог радить посилити гігієну за порожниною рота, так як стерильність безпосередньо впливає на успіх операції. На етапі підготовки стоматолог ретельно вивчає щелепну систему, призначає томографію і визначає відсутність протипоказань. При необхідності додатково виконують очистку зубів від нальоту, лікування карієсу, усунення запалень м’яких тканин.
- Хірургічне втручання. На даному етапі проводять препарування тканин для фіксації імпланта. Лікар виконує надріз, пошарово від’єднує тканини, формуючи область для закріплення штучного кореня. У підготовлене хірургічним способом місце встановлюють імплант, який зверху закривають заглушкою. Така маніпуляція захищає імплант від вростання тканин і попадання їжі. Після фіксації імплантів м’які тканини зашивають.
- Загоєння. Для приживлення імпланта знадобиться від кількох тижнів до півроку (для нижньої щелепи досить 2-3 місяців, для верхньої – близько 6). На період загоєння на імплант встановлюють тимчасову коронку.
- Фіксація формувача ясен. Пристрій для формування потрібен для створення основи під штучний зуб. Терміни цієї частини двоетапної імплантації стандартно становить близько 2 тижнів. Після того, як імплант прижився, встановлюють абатмент.
- Протезування. Заключний етап імплантації, який передбачає зняття зліпків, виготовлення по ним коронок. За способом фіксації розрізняють знімні, комбіновані і незнімні протези.
Показання до двоетапної імплантації:
- відсутність одного зуба;
- підвищені вимоги до естетичності посмішки;
- розрізнена відсутність зубів.
Плюси і мінуси двоетапної імплантації
Головні плюси двоетапної імплантації:
- Надійність. Імплант приживається з високою ефективністю. Метод застосовують в тих випадках, коли виникають сумніви щодо одноетапної імплантації.
- Доступна ціна. Завдяки тому, що імплантація займає більше часу, пацієнт може фінансово підготуватися до другого етапу лікування.
- Естетичність. Процедура в два етапи допомагає сформувати природний контур ясна.
Мінусами імплантації в кілька етапів називають:
- Тривалість процедури. Лікування вимагає близько 3-6 місяців в порівнянні з одноетапним методом.
- Більша кількість хірургічних втручань – як мінімум 2.
- Необхідність кісткової пластики. В окремих випадках імплантація вимагає попереднього синус-ліфтингу і процедур по відновленню тканин кістки.
Відгуки про двоетапну імплантацію зубів
Відгуки про двоетапної імплантації зубів свідчить про надійність методики і мінімальні ризики виникнення ускладнень. Встановлені імпланти прослужать не менше 20 років. Встановлений протез буде повністю ідентичний натуральному зубу, не викличе хворобливості і запалення м’яких тканин на відміну від знімних протезів.
Запис на двоетапну імплантацію
Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.