Одноетапна імплантація

Різниця одноетапної і двоетапної імплантації в тому, що перша вимагає менших хірургічних маніпуляцій. В результаті досягається відмінний косметичний ефект. Одноетапний метод імплантації виконується без подальшої ясневої пластики.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Що таке одноетапна імплантація?

Пацієнти часто задаються питанням «Одноетапна імплантація або двоетапна – яка краще?». Одноетапний спосіб займе не більше 2 тижнів і потребує від 2 до 4 прийомів стоматолога. Рішення про вибір одноетапного методу імплантації приймає лікар відразу ж після видалення зуба та огляду утвореної лунки.

Маніпуляцію можна виконати тільки в тому випадку, коли втручання з видалення зуба проведено акуратно з мінімальними травмами і при відсутності запалення м’яких тканин.

Одноетапна імплантація – це швидкий спосіб відновлення втраченого зуба. Показання до одноетапної імплантації – це, в першу чергу, достатня щільність тканини кістки і її відповідні габарити. Також в ротовій порожнині мають бути відсутні запальні процеси, які можуть перешкодити фіксації.

Протипоказаннями до процедури є:

 • онкологія;
 • інфекційні захворювання на гострій стадії;
 • остеопороз;
 • важка стадія цукрового діабету.

Плюси і мінуси одноетапної імплантації

Одноетапна імплантація зубів виконується без серйозних розрізів і накладення швів. Протез встановлюється в найкоротші терміни після втрати зуба. Як правило, при одноетапній процедурі використовують нерозбірні конструкції імплантів. Головними перевагами одноетапної імплантації є:

 • відсутність дискомфорту після установки імпланта;
 • фіксація імпланта відразу після хірургічного втручання;
 • мінімальна кількість прийомів стоматолога – близько 2-4;
 • відсутність серйозних хірургічних втручань;
 • миттєве повернення естетики посмішки (особливо, якщо це стосується різців та іклів);
 • виключення ризику виникнення проблем з прикусом;
 • швидка адаптація організму до чужорідного тіла.

Одноетапна імплантація зубів має недоліки – більш висока ціна в порівнянні з двохетапним методом. При цьому процедура досить тривала – займе кілька годин.

Вартість та відгуки одноетапної імплантації

Ціна установки зубних імплантів, в першу чергу, залежить від фірми-виробника самих імплантів і якості застосовуваних матеріалів. Також у вартість одноетапної імплантації входять діагностичні дослідження, аналізи, попереднє лікування.

Стоматолог оцінює необхідність проведення кісткової пластики і лікування зубів. Лікар індивідуально підбирає спосіб імплантації, систему імплантів. Відгуки про одноетапну імплантації зубів виключно позитивні. В ході процедури можливо вже через кілька діб після видалення зуба встановити імплант з мінімальним хірургічним втручанням.

Запис на сеанс одноетапної імплантації

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.