Установка імплантів

Зубна імплантація – ефективний метод по відновленню втраченого зуба, який дозволяє повернути здоров’я і естетику посмішки. Штучний аналог здатний взяти на себе функції віддаленого зуба. З усіх сучасних методик тільки установка зубних імплантів в Дніпропетровську дає можливість повністю відновити функціональність зуба, включаючи корінь, не задіюючи при цьому сусідні зуби.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Установка зубних імплантів в стоматології «Полімед»

Установка дентальних імплантатів сьогодні вважається «золотим стандартом» по відтворенню функції втраченого зуба. Конструкція штучного зуба складається з двох частин: власне самого імпланту і абатмента – коронки, яка в подальшому надаватися на імплант. Якщо говорити спрощено, то імплант представляє собою штучний корінь, який фіксується в кісткову тканину в області втраченого зуба.

Установка імплантів на верхню щелепу має свою специфіку, що обумовлено особливостями будови кістки в цій зоні. В першу чергу, відміна кісток верхньої та нижньої щелепи полягає в щільності тканини, що безпосередньо впливає на якість процедури імплантації імпланта.

При жуванні верхня щелепа менше навантажена в порівнянні з нижньою. Тому кістка тут не настільки щільна і швидше стоншується після видалення зубів. Так що перед установкою імпланта на передній зуб часто проводять відновлення тканини кістки.

Ще одна риса – близька локалізація зубів до гайморовії пазухи. При малих габаритах кістки щелепи в області передніх зубів проводять синус-ліфтинг – пластику кістки. Якщо не виконати цю процедуру, установка імпланта в ясна пройде через кістку і зашкодить пазуху.

Установка імплантів на всю щелепу передбачає фіксацію ортодонтичної конструкції з опорою на кілька титанових стрижнів. Повний протез на імплантатах виключає ризик випадання в невідповідний момент у порівнянні зі знімними протезами.

Крім того, такі імпланти виглядають як справжні зуби, не завдають дискомфорту під час спілкування і жування. Імплант на всю щелепу зберігає правильний контур обличчя, виключає атрофію кісткової тканини і захворювання шлунково-кишкового тракту. Адаптація до протезів проходить практично безболісно, без обмежень у виборі продуктів.

Як відбувається і скільки триває установка імплантів для зубів і ясен?

Терміни установки імплантів залежать від безлічі факторів. Хірургічне втручання займе зовсім небагато часу – при використанні класичної методики фіксації потрібно близько 15 хвилин на вживлення імпланта.

Видалення зуба з подальшим кріпленням імпланта в середньому займає близько півгодини. Однак чим більше етапів установки імплантів зубів, тим довше буде процедура. Час установки також безпосередньо залежить від кількості зубів, що підлягають відновленню. При визначенні терміну імплантації враховують анатомічні особливості щелепи, тип системи імплантації, навички лікаря.

Бажано, щоб установка імплантів на зуби виконувалася відразу після видалення зуба. Це пов’язано з тим, що після хірургічного втручання стоншується кістка і змінюється ефективність функції жування. Кожен зуб має певний коефіцієнт навантаження. При втраті зуба навантаження розподіляється на інші зуби, що викликає швидке руйнування зубного ряду і дистрофію кісток. Якщо імплант не встановлено вчасно, сусідні зуби зміщуються в зону втраченого зуба, змінюється прикус.

Установка ортодонтичних імплантів стандартно виконується в кілька етапів:

  • фіксація імплантів в кістку;
  • установка абатмента;
  • закріплення коронки зуба – безметалева, цирконієва, металокерамічна.

Відгуки про встановлення імплантів зубів одноголосно зводяться до того, що ця процедура здатна безпосередньо змінити особисте життя, кар’єру, сприйняття людини оточуючими, повернути психологічний комфорт і здоров’я.

Запис на сеанс установки імплантів

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.