Косметологія

Косметологія в стоматології – це не тільки білі, а й рівні зуби. Завдяки сучасним методам, повернути естетику усмішці можна в будь-якому віці. Основним принципом роботи стоматологів є повернення природності і краси зубного ряду.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Стоматологічна косметологія зубів в клініці «Полімед»

Красива посмішка – показник здоров’я і успішності людини. Дозволити собі осліплюючу посмішку сьогодні в стані кожен. Естетична посмішка надає людині впевненість, безпосередньо впливає на особисте життя і кар’єрне зростання. Тому зубна косметологія користується особливим попитом серед пацієнтів.

У цьому питанні основний акцент робиться саме на природність. Тому косметологічне відбілювання зубів – це щадний метод, що дозволяє прибрати жовтизну, наслідки куріння і вживання кави, генетичні схильності до темного кольору емалі.

Естетика посмішки неможлива без зняття зубного нальоту і каменю. Ці процедури відіграють не настільки естетичну роль, скільки корисні для здоров’я всієї ротової порожнини.

Окрема увага приділяється косметологічній реставрації зубів. За рахунок процедури досягається грамотне відновлення зуба при збереженні його функціональності і естетики. Кваліфіковані лікарі клініки «Полімед» виконають відновлення форми і кольору зуба. Як результат – відреставровані зуби нітрохи не відрізняються від здорових. Косметологічній реставрації підлягають:

  • нерівні форми зуба;
  • дефекти емалі;
  • відколи поверхні зуба;
  • щілини між зубами і т.д.

У клініці «Полімед» зубна косметологія заснована на використанні виключно сучасних препаратів і обладнання. Стоматологічна клініка володіє значними можливостями по відновленню природної краси зубів. Білосніжна усмішка і здорові ясна – сьогодні символ успіху і головна прикраса людини.

Запис на прийом до лікаря-стоматолога

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.