Виправлення прикусу системою «Myobrace»

Формування прикусу безпосередньо визначає правильну конфігурацію особи і естетику посмішки. Тим пацієнтам, які не бажають встановлювати брекети, сучасна стоматологія пропонує систему Myobrace.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Що таке система виправлення прикусу Myobrace?

«Myobrace – що це?» – головне питання, яке виникає у людей на прийомі у лікаря-ортодонта. Цей аппарат розроблений знаменитою фірмою Myofunctional Research з метою виправлення дефектів прикусу. За короткий час система стала популярна в 100 державах світу.

Конструкція має вигляд знімної капи з силікону. Основним функціональним елементом Myobrace є розширююча дуга, яка і виконує функцію виправлення положення зубів. Пружність системі надає внутрішній каркас з поліуретану. За рахунок гнучкості зовнішнього шару з силікону основне зусилля системи направлене на повернення зубного ряду в правильну позицію, розширення щелепи і с=встановлення вірного положення язика.

Сучасна система Myobrace здатна скоригувати позицію і функцію язика, нормалізувати носове дихання, натренувати переоральні м’язи. Головною відмінністю системи Myobrace від аналогів є не тільки можливість вирівнювання зубів, але і усунення причин патології розвитку щелеп або скупчення зубів. В окремих випадках інструкція Myobrace передбачає використання системи в якості альтернативи брекетів.

Основними перевагами системи Myobrace лікарі називають:

 • комфорт для пацієнта за рахунок силіконової оболонки;
 • відсутність неприємних відчуттів, травм слизової оболонки ротової порожнини;
 • лояльна ціна в порівнянні з класичними брекетами;
 • збереження здоров’я і міцності емалі.

Як носити Myobrace, в першу чергу, залежить від показань. Систему призначають в наступних випадках:

 • звуження зубного ряду;
 • скупченість передніх зубів;
 • неправильне положення зубів в період їх прорізування.

Як і будь-яка ортодонтична система, Myobrace має протипоказання:

 • неможливість носового дихання;
 • важкі дефекти прикусу.

Виправлення прикусу апаратом Myobrace для дорослих і дітей. Ціна і відгуки

Найкраще обирати систему Myobrace в період розвитку дитячого організму. Найчастіше її призначають дітям віком від 6 до 10 років. Однак Myobrace показує ефективні результати лікування дефектів прикусу і у пацієнтів старшого віку.

Відгуки про Myobrace для дітей виключно позитивні. Чим раніше застосовано ортодонтичне лікування, тим ефективніше і швидше можна виправити дефектний прикус. Неправильне формування щелепного апарату і підвищена скупченість зубів відзначається у маленьких пацієнтів уже від 4 років. Стоматологічна практика показала, що аномалії скупченості зубів у малюків найчастіше виникають через функціональні звички:

 • дихання через рот;
 • смоктання пальця;
 • прокладання язика між зубами.

За рахунок системи Myobrace можна швидко усунути шкідливі звички у дитини, сформувати правильне положення язика, що сприяє поліпшенню конфігурації неба і природному розвитку зводу щелепи. Як результат – відсутність мовних проблем.

Система Myobrace також застосовується для підлітків. Однак, коли вже з’явилися корінні зуби, система показує менш явні результати. Але стоматологічна практика доводить, що система Myobrace ефективна, якщо поєднувати її застосування із зубною дугою. Для створення правильного прикусу у підлітків призначають систему Myobrace і вправи для зміцнення переоральних м’язів кожен день.

Відгуки про Myobrace для дорослих також приємно дивують. Для людей старшого віку характерно небажання носити брекети для коригування прикусу. Тому система Myobrace для дорослих стала справжнім порятунком. Вона дозволить назавжди усунути шкідливі звички і виправити кривизну зубного ряду.

Використовувати систему Myobrace досить просто і зручно. На відміну від інших конструкцій в ортодонтії її не потрібно носити цілодобово. Як доводить практика, для досягнення ефекту терапії досить використовувати капу приблизно 1-2 години вдень і під час сну вночі. При цьому інструкція Myobrace передбачає наступні правила:

 • в період спокою (відсутність розмов) губи повинні бути стиснуті;
 • дихання через ніс для підтримки правильного прикусу;
 • під час ковтання для вірної позиції різців не варто напружувати губи.

Ціна на Myobrace для дітей залежить від виду патології та віку пацієнта. В асортименті компанії представлено кілька різновидів систем. Модель Starter MBS сконструйована для усунення скупченості зубів. Систему випускають двох видів жорсткості. Даний варіант не має осередків для зубів, а відповідно, не потребує спеціального підбору розміру. Myobrace Starter служить для дітей віком від 7 до 11 років. Її застосовують з метою створення правильного прикусу і корекції сагітальної щілини.

Каппа Myobrace MBN виготовлена з надійного силікону. Вона не має каркаса всередині, досить гнучка і зручна. За допомогою системи можна швидко виправити висоту прикусу, сформувати правильні оклюзійні контакти.

Для дітей молодшого віку виконана спеціальна система Myobrace for kids, що має вбудовану дугу і подовжений бампер для губ. За допомогою системи можна швидко відкоригувати дистальний, відкритий або глибокий прикус. Myobrace коригує шкідливі звички, усуває скупченість зубів.

Для пацієнтів підліткового віку система передбачає 4 етапи лікування:

 • корекція шкідливих звичок;
 • формування необхідного місця для прорізування зубів;
 • постановка кожного зуба в правильне положення;
 • остаточне вирівнювання зубів і корекція змінного прикусу.

Системи Myobrace випускають в 6 розмірах. Лікар індивідуально підбирає необхідний розмір для кожного пацієнта. Myobrace стане відмінною альтернативою для пацієнтів, які не хочуть носити брекети або знімну ортодонтичну апаратуру.

Запис на прийом виправлення прикусу системою «Myobrace»

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.