Лікування захворювань пародонту

Пародонтальне лікування призначають через низку показань. Найчастіше, захворювання пародонту викликані недостатньою гігієною ротової порожнини.

Запишитесь на прием. Администраторы стоматологии “Полимед” с Вами свяжутся в рабочее время.

Лікування пародонтоза та пародонтита

Найефективніше лікування пародонтиту – візит до лікаря-гігієніста. Додатково, лікування пародонтиту відбувається за допомогою лазера. Сьогодні це найбільш ефективний спосіб терапії. Лікування пародонтиту діодними лазером передбачає вплив випромінювання на пародонтальні кишені. Хірургічний лазер, одночасно, січе патологічні тканини і коагулює судини. Терапевтичний лазер (ФДТ) покращує трофіку тканин і стерилізує пародонтальні кишені.

Самое эффективное лечение пародонтита и пародонтоза – лазер

Дополнительно лечение пародонтита происходит при помощи лазера – сегодня наиболее эффективный способ терапии. Лечение пародонтита диодным лазером предусматривает воздействие излучения на пародонтальный карман. Хирургический лазер одновременно иссекает патологические ткани и коагулирует сосуды. Терапевтический лазер (ФДТ) улучшает трофику тканей и стерилизует пародонтальные карманы. 

Лікування пародонтозу і пародонтиту в стоматології «Полімед».

Якщо говорити про лікування пародонтиту, до та після – результат очевидний. Відвідавши клініку «Полімед», пацієнти надовго забувають про хвороби пародонту. Лікування пародонтиту виконується, виключно, щадними методами. Все для комфорту пацієнта!

Вартість лікування пародонтиту залежить від тяжкості захворювання. У разі першого ступеня пародонтиту, терапія обмежується чисткою над’ясневих зубних відкладень, процедурами з ультразвуком, а також використанням антисептичних розчинів. При другому ступені хвороби застосовуються закритий кюретаж пародонтальних кишень і обробка з поліруванням зубної поверхні системою «Ньютрон», яка впливає на патологічну область ультразвуковою хвилею. Максимальні ціни на лікування пародонтозу будуть при третьому ступені захворювання, коли стоматологам доводиться вдаватися до хірургічних методів лікування.

Відгуки про лікування пародонтозу в клініці «Полімед», виключно, позитивні. В результаті маніпуляцій, пацієнтів перестають турбувати кровотечі та неприємні відчуття в ротовій порожнині. Стоматологи клініки «Полімед» намагаються «до останнього» зберегти рідні зуби і проводять видалення тільки в крайніх випадках.

Запис

Будь ласка, залиште свої контактні дані та адміністратор зв’яжеться з Вами в робочий час. Стоматологія працює з 8:00 до 21:00 без вихідних.