Пародонтологія

Лікування захворювань пародонту
Шинування зубів

Додаткові послуги пародонтології

  • Закритий кюретаж парадонтальних кишень
  • Ін'єкції плазми (PRF)

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Що таке пародонтология в стоматології Полимед. Що лікує і чим займається?

Пародонтологія – це окрема стоматологічна дисципліна, яка вивчає тканини, що оточують зуб. Наука охоплює терапію слизової ясен, кісткової тканини і зв’язкового апарату зуба. Лікар-пародонтолог спеціалізується на лікуванні різних захворювань пародонту – пародонтит, пародонтоз, стоматит та інші.

Пародонтологія зубів – невід’ємна частина стоматології. Пародонтолог займається терапією пародонту як складного комплексу тканин, а також профілактикою хвороб. Значення пародонтології величезна. Від стану пародонту залежить здоров’я всієї ротової порожнини.

Головною орієнтацією пародонтології є захворювання:

  • пародонтоз;
  • стоматит;
  • кровоточивість ясен;
  • надмірне відкладення зубного каменю і нальоту;
  • рухливість зубів, зміни їх положення в ряду і т.д.

Виявивши одну з цих ознак, необхідно відразу звернутися за допомогою в стоматологію. Клініка «Полімед» пропонує професійну пародонтологію в Дніпрі. Лікар-пародонтолог проведе кваліфіковану діагностику для з’ясування стану та причини захворювання, сформує оптимальну схему лікування.

На початкових стадіях захворювання пародонту вилікувати досить просто і швидко. Обов’язковим етапом терапії є чистка зубів і протизапальне лікування. У запущених стадіях не обійтися без комплексних заходів. Лікар виконає зняття зубних відкладень, санацію ротової порожнини, при необхідності – шинування рухомих зубів або заміщення втрачених имплантів.

Терапія захворювань на початковій стадії гарантує більш результативний ефект і безболісність процедур. Ціни на пародонтологію залежать від тяжкості захворювання. Чим раніше пацієнт звернеться в клініку, тим дешевше буде лікування хвороб пародонта.

У клініці «Полімед» працюють професійні пародонтологи, послугами яких скористалися сотні пацієнтів. Один з напрямків роботи лікаря – інформаційна допомога. Лікар підкаже пацієнтам, як правильно доглядати за ротовою порожниною, щоб уникнути захворювань. Лікування ясен в пародонтології – запорука здорової та красивої посмішки.

Запис на прийом до лікаря-пародонтолога

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.