Лікування захворювань пародонту

Лікування захворювань пародонту – одна з найбільш популярних стоматологічних практик. Терапію проводять при підвищеній кровотечі м’яких тканин ротової порожнини і хиткості зубів.

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Лікування захворювань пародонту

Пародонтальні лікування призначають по ряду свідчень. Найчастіше захворювання пародонту викликані недостатньою гігієною ротової порожнини. Один з факторів появи захворювання – вік. За статистикою близько 70% людей старше 45 років страждають хворобами пародонту.

Пацієнту варто розуміти, що пародонтит і пародонтоз – два абсолютно різних захворювання. При патологіях пародонту не обійтися домашніми методами лікування, необхідно обов’язково звертатися за допомогою до стоматолога. Пародонтит і пародонтоз мають різні причини виникнення.

Пародонтит проявляється запальними процесами в м’яких тканинах, що оточують зуб. Захворювання виникає в разі руйнування зубодесневого з’єднання і стоншування кісткової тканини. Це призводить до розхитування і втрати зубів. Пародонтоз не супроводжується запаленням, але також характеризується витонченням кісткової тканини. Причини виникнення пародонтозу до сих пір мало відомі стоматологам. Захворюванню сприяє цукровий діабет, атеросклероз, хронічні хвороби. У зв’язку з цим пародонтальні лікування двох захворювань пародонту буде різним.

Якщо вдалося зберегти зуб, лікар приймає рішення про лікування пародонтиту зубів. Найчастіше доводиться стикатися з хронічними формами хвороби. Стоматологи використовують щадні методи для лікування зубів і ясен максимально комфортно і безболісно.

Щодо тяжкості захворювання, лікування пародонтиту у дорослих проводиться за допомогою діодного лазера і системи «Вектор». На початкових стадіях запалення м’яких тканин лікування пародонтиту обмежується чищенням зубів від нальоту і каменів, усуненням запалення, використанням антисептичних розчинів.

Пародонтит – хронічне захворювання, тому їх діагностують у дітей. До хвороб пародонту схильні пацієнти старшого віку. Однак слід ретельно ставитися до гігієни порожнини рота у дитини, щоб в майбутньому запобігти захворюванню. Стоматологи часто називають причиною виникнення пародонтиту неправильний догляд за зубами.

Для лікування пародонтозу попередньо здають аналізи крові і сечі, призначають консультацію ендокринолога. Щоб стоматолог побачив повну картину патології, виконують рентгенівське дослідження і радіовізіографи порожнини рота. Залежно від тяжкості захворювання лікар робить кілька видів терапії:

  • фізіотерапія;
  • професійна гігієна порожнини рота;
  • ультразвукова чистка;
  • прийом вітамінів;
  • масаж ясен.

У запущених випадках захворювання призначають шинування флекс-дугами або імплантацію зубів.

Загальні рекомендації стоматологів щодо усунення пародонтозу наступні:

  • Щоб виключити патології пародонту, необхідно чистити зуби 2 рази на день щіткою з м’якою щетиною, округлої форми. Обов’язково застосовувати зубні пасти, що містять фтор.
  • Щоб усунути залишки їжі, які скупчуються між зубами, слід застосовувати зубну нитку.
  • Для полоскання ротової порожнини використовувати антибактеріальні склади.

На стан пародонта безпосередньо впливає режим харчування і спосіб життя. Щоб виключити ризик захворювання необхідно дотримуватися правильного харчування, виключити вживання шкідливої їжі і куріння.

Найефективніше лікування пародонтиту та пародонтозу - лазер

Лікування пародонтиту за допомогою лазера – сьогодні найбільш ефективний спосіб терапії. З його допомогою можна позбутися від наслідків захворювання всього за один сеанс. Лікування пародонтиту діодним лазером передбачає вплив випромінювання на пародонтальні кишені. Лазер одночасно січе патологічні тканини і коагулює судини.

Завдяки світлодіодному підсвічуванню стоматолог може точно контролювати глибину впливу лазера і акуратно впливати на патологічні тканини. Лазер також виступає в якості дезінфектанту, який знезаражує хірургічну область.

Для лікування пародонтозу використовують декілька типів променів лазера – CO2, діодний, неодимовий. Рішення про вибір необхідного типу випромінювання приймає стоматолог після первинного огляду. Завдяки лазеру лікування пародонтиту відбувається максимально швидко і безболісно.

Лікування пародонтозу і пародонтиту в стоматології «Полімед». Ціни та відгуки

Якщо говорити про лікування пародонтиту до і після – результат очевидний. Відвідавши клініку «Полімед», пацієнти надовго забувають про хвороби пародонту. Лікування пародонтиту в стоматології виконується виключно щадними методами для комфорту пацієнта.

Вартість лікування пародонтиту залежить від тяжкості захворювання. У разі першого ступеня пародонтиту терапія обмежується чисткою надясенних зубних відкладень, ультразвуком і використанням антисептичних розчинів. При другому ступені хвороби доведеться застосувати закритий кюретаж пародонтальних кишень, обробку та полірування зубної поверхні системою «Вектор», яка впливає на патологічну область ультразвуковою хвилею.

Найвищі ціни на лікування пародонтозу будуть при третьому ступеню захворювання, коли стоматологам доводиться вдаватися до хірургічних методів лікування і видаляти найбільш болючі зуби.

Відгуки про лікування пародонтозу в клініці «Полімед» виключно позитивні. Пацієнти відзначають безболісність процедури. В результаті маніпуляцій пацієнтів більше не турбують кровотечі і неприємні відчуття в ротовій порожнині. Стоматологи «Полімед» намагаються до останнього зберегти рідні зуби, проводять видалення тільки в крайніх випадках.

Запис на лікування пародонту

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.