Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Стоматологія в цілому займається вирішенням проблем, пов’язаних з хворобами ротової порожнини, челюстей і зубів. Терапевтична стоматологія – це не тільки лікування патологічних зубів і навколишніх тканин. Одним з головних напрямків науки є профілактика та естетика. Основною метою терапевтичної стоматології є красива посмішка, яка втілює здоров’я зубів і всієї ротової порожнини.

Некаріозні ураження
Лікування карієсу
Пломбування зубів
Лікування пульпіту
Лікування періодонтиту
Лікування кісти

Запишіться на прийом. Адміністратори стоматології “Полімед” з Вами зв’яжуться в робочий час.

Що таке терапевтична стоматологія та її задачі​

Терапевтична стоматологія – комплекс послуг з лікування зубів, усунення захворювань ротової порожнини. Саме з терапевтичної стоматології починаються всі види лікування – від санації до більш серйозних процедур.

Пацієнту слід розуміти, що входить в поняття «терапевтична стоматологія». Термін охоплює заходи з діагностики та лікування, спрямовані на усунення хвороб зубів і слизової оболонки. В арсеналі сучасної терапевтичної стоматології нові методики, які дозволяють оперативно розпізнати захворювання зубів, встановити зв’язок між ними і хворобами внутрішніх органів.

Пацієнтам, вирушаючи на прийом до лікаря, потрібно розуміти, що означає терапевтична стоматологія. Поняття позначає розділ стоматології, який спеціалізується на нехірургічній терапії та реставрації зубів. Як правило, саме з терапевтичної стоматології починається будь-яке лікування зубів і ротової порожнини. Головними завданнями терапевтичної стоматології є:

 • Діагностика і терапія карієсу. Дозволяє вчасно виявити і попередити розвиток карієсу, звести до мінімуму необхідність протезування або пломбування.
 • Реставрація зруйнованих зубів за допомогою спеціальних пломбувальних матеріалів. Дає можливість відновити пошкоджені фрагменти і поверхні зуба, повернути естетику посмішки.
 • Ендодонтичне лікування – терапія тканин, що оточують зуб.
 • Діагностика і лікування некаріозних захворювань.
 • Терапія хвороб слизової оболонки.
 • Лікування хвороб навколозубних тканин

Чим терапевтична стоматологія відрізняється від хірургічної?

Пацієнту потрібно орієнтуватися, чим терапевтична стоматологія відрізняється від хірургічної. Терапевтичні підходи не включають в себе операційне втручання, викликають менше стресу у пацієнта. Терапевтична стоматологія заснована на консервативних методах лікування.

Вирішуючи питання «терапевтична стоматологія – що це?», Необхідно знати, що ця наука займається вивченням ряду важливих питань:

 • ушкодження зубної емалі;
 • причини виникнення та способи усунення пульпіту;
 • терапія пародонтиту;
 • лікування хвороб слизової рота;
 • реставрація зубів та професійна чистка.

Запис на прийом терапевтичної стоматології

Залиште свої контактні дані. Адміністратор зв’яжеться з вами в робочий час. Стоматологія працює з 9:00 – 21:00 без вихідних.